ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
וידאו, תקליט לי את סיטי טאוור 
 
 האם תם העידן בו היינו מפספסים תוכניות אהובות   
 
מערכת חיים ברשת

חברת סוני הכריזה היום על וידאו "חכם" שמתחבר לאינטרנט ויכול להקליט תוכניות טלוויזיה שאנחנו אוהבים גם אם לא תכנתנו את השעה והערוץ המדויקים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת סוני היפנית הכריזה היום (רביעי) על השקת מכשיר וידאו המבוסס על דיסק קשיח, שיוכל לחפש תוכניות טלוויזיה, אשר לדעתו בעליו ירצו שיקליט. זאת, באמצעות חיבור לרשת האינטרנט, ואלגוריתמים שילמדו את התנהגות המשתמש. מדובר במכשיר הראשון מסדרת "Cocoon" שמתיימר להוות אלטרנטיבה לגישה לאינטרנט דרך המחשב האישי.

"עד כה האסטרטגיה למוצרים הביתיים שלנו הקשורים לרשת האינטרנט הייתה מרוכזת סביב המחשב האישי. מעכשיו יהיו לנו שערי כניסה נוספים לרשת בדמות מכשירי אודיו ווידיאו, וכן טרמינלים ניידים מסוגים שונים", אמר נשיא סוני, קוניטייק אנדו, במסיבת עיתונאים.

מכשיר ההקלטה מכיר דיסק קשיח בגודל של 160 GB, איתם יוכל להקליט כ-15 שעות של טלוויזיה באיכות גבוהה במיוחד, או 100 שעות של הקלטה רגילה. ניתן יהיה להכפיל את הדיסק הקשיח ל-320 GB.

על ידי חיבור קבוע בפס רחב לאינטרנט המכשיר יוכל לגשת למאגר אינפורמציה של תוכניות טלוויזיה ולהקליט את התוכניות שתואמות את מילות המפתח שהכניסו בעליו. בנוסף לכך, יוכל המכשיר לנתח את טעמם של המשתמשים, לפי בחירות העבר ולפי תוכניות המאוחסנות על הדיסק הקשיח, ולהשתמש במידע כדי להקליט תוכניות שהיינו רוצים לראות. במידה וטעה המכשיר בבחירה, הוא יתנצל בפני המשתמש.

בעבור תשלום נוסף לחברת סוני, יוכל קונה המכשיר לתכנת את המכשיר להקלטה דרך טלפון סלולרי.

המוצר ייצא לשוק היפני ב-1 בנובמבר, אולם, עדיין לא הוחלט האם יימכר המכשיר גם מעבר לים. כלומר, בינתיים נותר לנו רק להמתין למכשיר שיכול למנוע מאתנו להפסיד את התוכניות האהובות עלינו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by