ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מה יותר גרוע מסקס על השולחן של הבוס 
 
 בחורות ערומים זה עילה לפיטורים   
 
מערכת חיים ברשת

סקר עדכני מבריטניה מצא מהן העבירות הנפוצות והנוראיות ביותר במקומות העבודה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שימוש לרעה באי-מייל וברשת האינטרנט, בעיקר לשם הורדת קבצים פורנוגרפיים, עקף את גניבת האספקה המשרדית ושקרים לבוס, ברשימת עבירות המשמעת הנפוצות ביותר במקומות עבודה בבריטניה. כך עולה מסקר חדש.

יותר מקרי הפרת משמעת נפתחו השנה כנגד עובדים, בגין הפרת מדיניות החברה לנושא שימוש באי-מייל ובאינטרנט, מאשר פעולות של חוסר הגינות, אלימות, סיכון בריאות או הפרת הבטיחות. כך מגלה מחקר שערכו Klegal, פירמה משפטית בריטית ו-Personnel, מגזין לענייני תעסוקה.

הסקר, שנערך בקרב 212 חברות בריטיות, דיווח על 358 עבירות משמעת המיוחסות לשימוש לרעה באי-מייל ואינטרנט, לעומת 326 מקרים של אלימות, הונאה ופריצת מערכות בטחון. בסקר מהווה הוכחה לכך שראשי תאגידים וחברות, פושטים על זכויות האינטרנט והאי-מייל של העובדים, כדי להימנע מתביעות פוטנציאליות ונזקים לתדמית החברה. יצרנית המחשבים והמדפסות, חברת HP, השעתה בחודש יולי כ-150 ופיטרה שניים מצוות העובדים בבריטניה ואירלנד על רקע שימוש בלתי נאות באי-מייל של החברה.

עשרים אחוזים מקרב החברות שנסקרו, אמרו כי הן מבצעות בקרה יומית על האי-מיילים ושימוש האינטרנט של העובדים. בסקר קודם שערכה Klegal, לפני כ-18 חודשים, אמרו 11 אחוזים מהחברות כי הן בודקות את עובדיהן על בסיס יומי.

שלוש העבירות הנפוצות ביותר הקשורות לאינטרנט הנן שימוש עודף בחיבור האינטרנט והאי-מייל של החברה, שליחת קבצי פורנו וכניסה לאתרים פורנוגרפיים. הסקר דיווח על מקרה אחד בלבד של הטרדה על רקע גזעני באי-מייל, שהביא לפיטוריו של העובד.

הסקר העלה גם כי הסבירות לפיטורים עקב החלפת קבצי פורנו באי-מייל, גבוהה פי עשר מזו של שליחת אי-מיילים המכילים מידע העשוי לפגוע בחברה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by