ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בואו בנות, בואו בנות 

בואו בנות, בואו בנות

 
 
הילה בקמן

מאחורי הקלעים של הסדרה "כוכבי השכונה", טיפים מועילים לחיים בריאים, כגון: איך להוריד כתם עקשן מחולצה ואיך להיפטר מריח פה לא נעים, אנשים שמטרידים מינית פסלים חסרי ישע, שעשועי מתמטיקה ואתר עם הרבה בנות יפות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tip King

 
הבלגן ההולך ונערם מאיים לקבור אתכם חיים תחתיו? מזיקים טורדניים פוקדים את בתיכם או את ראשי ילדיכם דרך קבע? מתקשים להסיר כתם עקשן מהחולצה האהובה עליכם? שיערכם בדיכאון? הבל פיכם אינו מהרעננים? לא עוד. 'מלך הטיפים' מכיל פתרונות לבעיות אלה ועוד מאות אחרים, שנועדו לחסוך זמן וכסף יקרי מציאות, המתכלים ביתר שאת לאלה שעבורם ההתנהלות היומיומית אינה עניין של מה בכך.
 

Statue Molesters

 
מה מניע אנשים לחפון בידיהם שדיים מפוסלים או מפשעה מסותתת, להצטלם ולפרסם את הצילומים ברשת? אולי כי הם שם - קוראים להם, אולי רוח שטות שהשתלטה עליהם ואולי ההנאה שבביצוע מעשים מגונים חפים מרגשות אשם. על כל פנים, אתר זה מפרסם צילומים של אנשים המבצעים את זממם בפסלים תמימים וחסרי ישע, בדרכים יצירתיות מגוונות, מלווים בהסברים.
 

כוכבי השכונה

 
זכיינית הטלוויזיה קשת מציגה את תוכנית האירוח 'כוכבי השכונה', בהנחייתם של צמד הקומיקאים אבי גרייניק ועידן אלתרמן, הידועים גם בתור צחי ומאיר. חובבי הצמד יכולים להציץ אל מאחורי הקלעים של התוכנית, להשתעשע מתמלילי המונולוגים של פינת הבישול השבועית, לקרוא את הביוגרפיות המומצאות והאמיתיות של השחקנים והדמויות ולהרחיב את אוצר המילים על ידי עיון במילון המונחים הכולל ביטויים שהפכו שגורים בפי רבים כמו 'אחורי זה', 'דפוווק' ועוד.
 
 

Pirated Sites

 
אם יצא לכם להיתקל באתר שמזכיר באופן מחשיד אתר אחר מבחינה תוכנית או צורנית, זוהי הכתובת לשלוח אליה את המקור והחיקוי. כאן מוצגים לראווה מפוקפקת אתרים החשודים בהפרת זכויות יוצרים על ידי - בחרו אחת מהאפשרויות - השאלה, העתקה או גניבה של תוכן או צורה.
 

Theban Mapping Project

 
מאגר מידע מעמיק ורחב אודות קברי המלכים שבעיר המצרית העתיקה תביי, הנועד לתעד ולהנציח את המונומנטים הארכיאולוגים החשובים שידעו בעבר וימשיכו לדעת בעתיד פגעי טבע ופגעים אנושיים. אתר זה מכיל מידע ארכיאולוגי, היסטורי, גיאוגרפי וגיאולוגי מפורט, לצד צילומים, מפות וסרטים קצרים מלווים בקריינות.
 

Curious and Useful Math

 
חובבי מתמטיקה יוכלו להתענג על אוסף טריקים מתמטיים שימושיים, הכוללים בין השאר דרכים לחישוב מספרים בריבוע ותכסיסי הכפלה וחילוק, לצד טריקים המשמשים לשעשוע בלבד, מהסוג בו נדרשים לבחור מספר ולבצע בו מיני מניפולציות חשבוניות כדי להגיע לגילויים מרנינים. בנוסף על אלה מכיל האתר גם עובדות טריוויה על המקורות הלשוניים של מילים מתמטיות, אשר באמצעותן אפשר להרשים בנות במסיבות או לשכנע פקחים לא לרשום דו"ח.
 

BabeZone

 
גלרייה ענפה של צילומי דוגמניות ומפורסמות שנופלות לקטגוריית ה'בייבז' הנחשקת, מסודרת לפי סדר אלפאביתי. מי שרוצה שהבייב המועדפת עליו תקבל את פניו עם פתיחת המחשב, מוזמן להוריד טפט מגלריית הטפטים המצודדת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by