ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
משחקי המחשב הוצאו ביוון אל מחוץ לחוק 
 
 ערש המשחקים האולימפיים אוסר על השימוש במשחקי מחשב   
 
מערכת חיים ברשת

סוס טרויאני ביוון: חקיקה רשלנית הוציאה אל מחוץ לחוק את משחקי המחשב ואת המשחקים המותקנים על גבי הטלפונים הסלולריים. מפעילי קפה-אינטרנט בו נצפו אנשים משחקים ב-Counter Strike נעצרו וצפויים לעד שנת מאסר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בניסיון למנוע מאזרחי יוון לבזבז את כספם על מכונות מזל דיגיטליות החליטה ממשלת יוון להוציאן אל מחוץ לחוק, כך התריע לאחרונה איגוד האינטרנט-קפה היווני. חקיקה שעברה לאחרונה, קבעה כי השימוש במשחקים המותקנים על גבי מכשירים אלקטרוניים אסור ומהווה עבירה. הבעיה היא שתחת הגדרה זאת מצויים גם משחקי המחשב, המשחקים המותקנים על גבי הטלפונים הסלולריים, מכונות המשחקים ומשחקי בארים למיניהם, מה שהוציא באחת את השימוש בהם, בכולם, אל מחוץ לחוק.

אך בכך לא מסתכמות צרותיהם של חובבי משחקי המחשב היווניים. במאמציהם לאכוף את החקיקה החדשה, מביכה ככל שתהיה, עצרה לאחרונה המשטרה היוונית שני מפעילי אינטרנט קפה שלקוחותיהם עברו לכאורה על החוק כשהם שיחקו, השם ישמור, Counter Strike ברשת. על פי החוק החדש צפויים השניים לקנסות של עד 150 אלף יורו (כ-140 אלף דולר) ולעד שנת מאסר.

יתר על כן, על פי החוק החדש, אשר נראה כי הבשיל במוחם של דיקטטורים אפלים ולא בערש תרבות המערב, יכולה המשטרה גם לעצור אנשים המשחקים במקומות פרטייים. כך לדוגמה, יכול המעביד לדווח לשלטונות על עובד המשחק בסוליטייר בזמן העבודה. בנוסף, אמהות ייאלצו להלשין לשלטונות על כך שבניהן מתרשלים בהכנת שיעורי הבית ומבזבזים את זמנם בפעילות אסורה: משחק ב Age Of Empires. האם יואשמו בהמשך בני הנוער בכך שהם חברים בהתארגנות מחתרתית המנסה להשתלט על העולם?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by