ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד התחבורה: היה אינטרנט? 
 
 היה מנוע? התשלום באתר משרד התחבורה   
 
עידו קינן

שירות ניסיוני של משרד התחבורה מאפשר לשלם על חידוש רשיונות באינטרנט; בימים האחרונים לא הצליחו גולשים להיכנס ולשלם; משרד התחבורה: תקלה עיכבה את עדכון מאגר הנתונים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם רישיון הרכב או הנהיגה שלכם פג בחודשים האחרונים, ודאי קיבלתם מכתב ממשרד התחבורה, שמציע לכם לשלם עליו באינטרנט. אולם מדיווחים שהגיעו לחיים ברשת עולה, כי גולשים נתקלו לאחרונה בבעיה בכניסה לאתר. מתברר שבעקבות תקלה, לא עודכנו החודש נתוניהם של בעלי רישיונות שרישיונותיהם פגו, מה שמנע את אפשרות התשלום.

השירות הניסיוני מופעל על ידי חברת אד-ווייז (AddWise) מזה מספר חודשים. ההפניה לאתר מופיעה במכתבים, שנשלחים אל בעלי הרישיונות שתוקפם פג. הם מתבקשים להזין באתר את מספר הרישיון ותעודת הזהות, ואז מתקבלת ההודעה הבאה: "הנתונים שהוקלדו אינם קימים במערכת".

מחברת אד-ווייז נמסר לפונים, כי משרד התחבורה טרם מסר לחברה את הנתונים על בעלי הרישיונות. דובר משרד התחבורה, אבנר עובדיה, אישר את הדבר לחיים ברשת: "חברת התשלומים אד-ווייז מקבלת מדי חודש את הקבצים עם הנתונים הדרושים ממשרד התחבורה, הנתונים נמסרים עד ה-27 לכל חודש. במקרה הנדון, ארעה תקלה טכנית בהעברת הקבצים והם התקבלו רק היום (1.9.02) בשעות הצהרים, ולכן כל אותם אזרחים אשר ניסו לשלם בזמן זה, נתקלו בבעיה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by