ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
למכירה ב-eBay: בית משפחת בוש 
 
 להרגיש בבית עם אבא ואמא בוש   
 
מערכת חיים ברשת

הבית בו התגוררה משפחת בוש במידלנד שבמערב טקסס בסוף שנות החמישים עומד עתה למכירה באתר eBay

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית עץ בפרבר במערב טקסס, בו התגוררה בו התגוררו שני הנשיאים לבית משפחת בוש (וגם אמא ברברה ועוד כמה אנשים וחיות) עומד עתה למכירה באתר המכירות הפומביות eBay. חשקה נפשך בפיסת היסטוריה אמריקאית זו? תמורת $250,000 דולרים בלבד, זה יכול להיות שלך.

מקי ארווין, המוכר את הבית עבור חמותו, ווילמה היינס, מסר ביום חמישי, כי בית הפרברים הנוח, נבנה ע"י ג'ורג' וברברה בוש בשנת 1958, כאשר התגוררו בעיירת הנפט מידלנד. משפחת בוש על ילדיהם, וביניהם הנשיא הקטן לעתיד, התגוררה בבית בן 4 חדרי השינה במשך שנתיים, עד שהעתיקו מגוריהם ליוסטון.

"אנשים מסוימים ישמחו לקנות את המקום, רק כדי שיוכלו לומר שיש להם בית בו גרו שני נשיאים", אמר ארווין. שוויו של הבית בשוק הנדל"ן המקומי במידלנד, עומד על כ-$100,000 דולר. בהוצאתו של הנכס לשוק הארצי, מקווה ארווין להרוויח יותר כסף עבור גברת היינס. המחיר הנקוב הוא $250,000 ולהבדיל מרוב הצעות המכירה ב-eBay, המחיר לא פתוח להצעות מחיר אחרות.

היינס רכשה את הבית ממשפחת בוש בשנת 1960, והתגוררה בו עד לאחרונה, עת עברה אף היא ליוסטון, שם מתגוררים גם ארווין ואשתו אן. היינס מוכרת את הבית כדי להשיג כסף לגיל הפרישה, מסר ארווין.

למרות שגרו בו רק כשנתיים, לבית יש ערך סנטימנטלי לזוג בוש, אשר אף עצרו לבקר במקום לפני כמה שנים, והתמוגגו לראות שלא הרבה השתנה בבית, אחרי סיור שערכה להם הגברת היינס.

כיוון שהבית נמצא בלב אזור מגורים, נמוכה הסבירות שייהפך למוזיאון. מה גם שבית צנוע יותר, בו התגוררו משפחת בוש בשנת 1949, עת שעברה לראשונה למידלנד, משמש כבר כמוזיאון ומהווה במה פוליטית נאה יותר. "הבית ההוא הרבה יותר קטן ויש לו חזות אייב לינקולן שכזו. זה עושה רושם כאילו הם באו מבקתת עץ קטנה", אמר ארווין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by