ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מחשבי על של IBM יחליפו את בובות ניסויי הריסוק 
 
 
מערכת חיים ברשת

ענק המחשבים IBM הודיע כי יספק ליצרנית המכוניות האמריקאית, ג'נרל מוטורס, עשרה מחשבי-על שיסייעו ליצרן המכוניות לבצע סימולציות מבחני ריסוק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הכחול הגדול - IBM, הודיע כי הוא עומד לספק עשרה מחשבי-על מבוססי UNIX, לחברת ג'נרל מוטורס, יצרנית הרכב האמריקאית. מחשבים אלו מיועדים לסייע לחברת המכוניות לבצע סימולציות מתקדמות של מבחני ריסוק לרכבים מתוצרתה.

מערכות ה-P690 של IBM, שיהיו מחוברות ברשת, באירופה ובארה"ב, הן ממחשבי העל החזקים ביותר הקיימים כיום בעולם. השקעתה של GM במערכת המחשוב היקרה, מעניקה לה את הזכות להתרברב: זוהי מערכת המחשבים החזקה ביותר, הנמצאת כיום בשימוש יצרנית מכוניות כלשהי.

כל אחת מעשר ממערכות המחשב, מכילה 32 מעבדים במהירות 1.3 גה"ץ. וכל שרת מיועד, שמחירו 2.1 מיליון דולרים, מכיל 2 ג'יגה בייט זיכרון פנימי. המערכות יותקנו במתקני GM בארה"ב, גרמניה ושוודיה. IBM מסרה כי המערכות, אשר באפשרותן לבצע 4 טריליון פעולות מחשוב בשנייה, יכפילו פי 4 את יכולת המחשוב הקיימת של GM.המערכות אשר יחוברו יחדיו, יהוו את מערכת המחשוב התשיעית בעוצמתה בעולם.

מערכת המחשבים מיועדת לאפשר לאנשי הפיתוח של GM לבצע סימולציות של תרחישי ריסוק, שאינם ניתנים לביצוע על פי השיטות הקיימות כיום. להחליף מבחנים פיזיים, הנערכים כדי לסייע למעצבים לייצר מכוניות בעלות מבנה עמיד יותר, והורדת רמת הרעש והויברציות שהמכוניות מפיקות. כמו כן אמורות מערכות אלו לאפשר ל-GM לבצע בדיקות איכות ועיצוב, באופן שוטף, דבר שיקצר את זמני הפיתוח ויניב חסכון בעלויות הפיתוח והייצור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by