ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מצותתים לכם לדואר 
 
 האם מצותתים לך?   
 
מערכת חיים ברשת

תוכנה חדשה מאפשרת לצותת לדואר המגיע לחשבונות דואר רשת. כן, גם של Hotmail ו-Yahoo

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זהירות, יש מי שקורא את הדואר האלקטרוני המגיע אליכם!

חברת SpectorSoft השיקה השבוע את תוכנת eBlaster 3.0 המאפשרת למעונינים לצותת לתכתובות דואר של אחרים. התוכנה החדשה מיועדת להורים השואפים לפקח על פעילות האינטרנט של ילדיהם, לגופי אכיפת-חוק המוטרדים מפעילותם האפשרית של טרוריסטים וכן למעבידים הבולשים אחר תכתובות עובדיהם, אך לא מן הנמנע שכל מי שרוכש אותה יוכל בעזרתה לצותת לשכניו, לרוב בניגוד לחוק.

התוכנה החדשה מסוגלת לעקוב אחר תשדורות דואר אלקטרוניות המגיעות לתוכנות דואר רבות ובכללן אתרי דואר-רשת פופולריים כגון Hotmail, בה משתמשים ישראלים לא מעטים. השימוש בeBlaster פשוט למדי ומתבסס על קבלת עותק מכל הודעה שמגיעה אל החשבון המצוי תחת מעקב, ואף להודעות היוצאות ממנו, כך שהמצותת יכול לעקוב ובזמן אמת אחר הדואר האלקטרוני של בנו/עובדיו/שכניו או למעשה, לכל מי שברצונו לצותת. כמובן שעל מנת לצותת לאדם יש להתקין את התוכנה במחשבו, אך דבר זה ניתן להיעשות בנקל בכל מחשב משרדי, כך שלעובדים רבים יש מעתה סיבה טובה מאוד להיות מודאגים, אם הם נוהגים לבזבז את זמנו של מעבידם על העברת דאחקות וחומר פורנוגרפי לעמיתיהם בעבודה.

יחד עם יתרונותיה הבולטים למצותתים, טומנת התוכנה החדשה סכנה לעבור על החוק, היות והחקיקה הנוכחית במדינות רבות מתייחסת לציתות אחר הדואר שמגיע אלינו כאל חדירה לפרטיות, ולפיכך - בהעדר אין המדובר בהורה העוקב אחר תנועות ילדיו הקטינים, עלול עצם המעשה להוות פעולה לא-חוקית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by