ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
להוריד MP3 מתחת לאף של ה-RIAA 
 
 האתר של RIAA ביום רע במיוחד   
 
מערכת חיים ברשת

האקרים הצליחו להפוך את האתר של התאחדות מפיצי המוזיקה בארה"ב, מהמתנגדות העיקריות לשיתוף קבצים ברשת, למאגר של שירים פיראטים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם אתם מחפשים את השירים האהובים שלכם באינטרנט ייתכן שיכולתם אתמול למספר שעות להוריד עותק ישירות מאתר האינטרנט של התאחדות מפיצי המוזיקה בארה"ב, ה-RIAA. תוקפים אנונימיים הצליחו להפוך את האתר של ההתאחדות, אחת מהמתנגדות העיקריות לשיתוף קבצי מוסיקה ברשת, למאגר פתוח של קבצי MP3.

על פי דיווחים של אנשים שהצליחו להוריד את השירים מהאתר, לפני שהוא הורד מהרשת באופן זמני על ידי ההתאחדות, הכיל האתר עשרות קבצי מוסיקה פיראטיים להורדה חופשית. ההאקרים החליפו חלק מהתוכן באתר הבית של ההתאחדות בכתבות התומכות בשיתוף חופשי של קבצי מוסיקה. רוב הגולשים שניצלו את המאגר הזמני, הגיעו לאתר מכתבה שפורסמה באתר Fark.

דובר ה-RIAA הסכים לאשר רק כי באתר נתגלו בעיות, שמטופלות כעת. לדבריו, "האתר יעלה חזרה לאוויר תוך זמן קצר", הוא הוסיף. יש לציין כי אתר ההתאחדות נפל קורבן להתקפות של האקרים רק בחודש שעבר, כאשר התקפת "מניעת שירות" (Denial Of Service) גרמה להפלת האתר ל-4 ימים. זאת, ימים לאחר שקידמה ההתאחדות בקונגרס חקיקה שתאפשר לה לחבל ברשתות להעברת קבצי מוסיקה.

דו"ח שהוציא ה-RIAA השבוע מדווח על ירידה של 7 אחוזים בהיקף מכירות התקליטורים בארה"ב, בחצי הראשון של שנת 2002. ארגון המפיצים מסר כי הירידה במכירות עלתה לתעשיית המוזיקה 284 מיליון דולרים במכירות שלא בוצעו. דו"ח נפרד הדן בהרגלי צריכת המוזיקה, של צרכנים בגילאים 12-54 מראה כי רוב הצרכנים מורידים יותר מוזיקה און-ליין וקונים פחות תקליטורים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by