ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הקונגרס האמריקאי טובע באי-מיילים 
 
 גבעת הקפיטול אינה עונה... לאי-מיילים   
 
מערכת חיים ברשת

נלהבות הציבור האמריקאי מדואר אלקטרוני גורמת בעיות לנציגיהם בבית המחוקקים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הציבור האמריקאי אוהב את אינטרנט, חי ונושם בייטים ושולח אי-מיילים. הרבה מאד אי-מיילים. כל כך הרבה אי-מיילים שלח השנה הקהל האמריקאי למחוקקיו ומייצגיו בקונגרס, עד שהפוליטקאים נתקלים בבעיה רצינית לטפל בפניות אליהם.

דו"ח של האוניברסיטה ע"ש ג'ורג' וושינגטון מוסר כי בשנת 2001 התקבלו בקונגרס למעלה מ-117 מיליון אי-מיילים. בחישוב זריז מדובר בכ-330,000 הודעות ביום בקירוב. הדו"ח אשר נערך גם בשנים קודמות, הראה כי מאז 1999 עלה מספר האי-מיילים לקונגרס ב-186%.

בניסיון לבלום במעט את שיטפון מכתבים זה, פוליטיקאים רבים פונים לדרכי תקשורת אלקטרונים אחרים כדי לענות על בקשות מידע ועזרה מצד הבוחרים. פוליטיקאים מסוימים שינסו מותניים, גייסו כותבים מוכשרים ובמקום לשלוח מכתבים בדרך המסורתית, עברו גם הם לאי-מייל והצליחו להעלות את זמן התגובה לפניות הבוחרים ממספר שבועות למספר שעות או ימים.

פוליטיקאים אחרים לקחו דוגמה מהנשיא ופשוט סגרו את כתובת האי-מייל הציבורית שלהם, ועתה הפניה אליהם נעשית אך ורק דרך טפסים אלקטרונים במסגרת אתר הבית שלהם. שינוי זה מותיר קבוצות לחץ שונות, השולחות ספאם לכל חברי הקונגרס, מחוץ לתיבת הדואר של הפוליטיקאים ומבטיח את גישת הבוחר לנבחר הספציפי אותו הוא מחפש.

שינוי זה מביא את קבוצות הלובי השונות לשנות את אסטרטגית הפעולה שלהן. במקום להפציץ את כל חברי הבית באותו מכתב, מתמקדים עתה הקמפיינים האלקטרוניים בפניה ממוקדת ואינפורמטיבית לפוליטיקאים בעלי עניין אשר יפעלו לקידום מטרותיהם של הלוביסטים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by