ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שלח לי שיר לאוטו 
 
 לשחק מהרכב   
 
מערכת חיים ברשת

ערכת אינטרנט עצמאית חדשה מתוצרת טויוטה תאפשר לנוסעים ברכב לשחק, להוריד שירים, לעבוד ולשלוח דואר אלקטרוני ללא צורך בחיבור דרך טלפון סלולרי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בשורה לנהגים: חברת טויוטה חשפה היום ערכת אינטרנט עצמאית חדשה לרכב אשר תאפשר לנהגים ולנוסעים ברכב להתחבר לאינטרנט בזמן הנסיעה. באמצעות הערכה החדשה יכולים הנוסעים ברכב לקיים מגוון רב של פעילויות רשת ובכללם משחקים מרובי משתתפים, הורדת שירים בפורמט MP3, וכמובן, משלוח של דברי דואר אלקטרוניים.

הערכה החדשה ששמה G-Book שונה מערכות קודמות בכך שהיא אינה נדרשת לטלפון סלולרי, אלא מתחברת ישירות לאינטרנט בעזרת רכיב תקשורת עצמאי המשולב בה. כתוצאה מכך יכולה טויוטה לתמחר את הערכה החדשה ללא תלות בעלויות התקשורת של הספקיות הסלולריות, עלויות שלעיתים הופכות את האינטרנט הנייד ובכללו האינטרנט לרכב ללא כדאי. למרות היותה מערכת עצמאית המצוידת במסך ובמקלדת, ניתן יהיה להתחבר אליה עם מכשירים ניידים כגון מחשבים ניידים, סייענים חכמים וטלפונים סלולריים מתקדמים.

השאלה הגדולה שנשארת פתוחה היא תגובתה של המשטרה לאפשרויות החדשות שיעמדו כעת לרשות הנהגים. האם יהיה זה חוקי לנהוג ולשחק בו זמנית, או שנהיה צפויים לקנסות גם על פעילות זאת?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by