ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אורנג': ICQ קטנים עלינו 
 
 ירידה בשימוש. אורנג` ואייסיקיו בימים טובים יותר (מתוך אתר אורנג`)   
 
עידו קינן

החברות נתקלו בקשיים במו"מ על שירות ה-SMS ביניהן, שהופסק מספר ימים לפני השקת שירות דומה עם סלקום; אורנג': יש ירידה בשימוש ב-ICQ בקרב לקוחותינו, ואנחנו בוחנים חלופות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השימוש בתוכנת המסרים המיידיים ICQ נמצא בירידה בקרב לקוחות הרשת הסלולרית של אורנג', כך מסר היום דובר חברת פרטנר, מפעילת אורנג'. הדברים נאמרו בתגובה לידיעה שהתפרסמה הבוקר בדה מרקר, לפיה פרטנר נמצאת במו"מ עם החברות פולואפ (Followap) ומסג'-ויין (MessageVine) לאספקת שירותי SMS.

לפני כחודש וחצי, נחשף בחיים ברשת כי שירות העברת הודעות ה-SMS בין אורנג' ו-ICQ נחסם. ימים ספורים לאחר ניתוק השירות, הודיעה חברת סלקום על חתימת הסכם להעברת הודעות SMS בינה לבין חברת ICQ. עם חשיפת ניתוק השירות, פנינו ל-ICQ, שלא מסרה אז תגובה, ולפרטנר, שמסרה שהשירות ניתן על ידי מפעיל חיצוני, וכי החברה בודקת את הסיבה להפסקת השירות, שאינה תלויה בפרטנר.

בסוף יולי, במסיבת עיתונאים שקיימה פרטנר לרגל פרסום תוצאותיה הרבעוניות, הפנינו את השאלה על יחסי ICQ-אורנג' לסמנכ"ל שיווק ומכירות בפרטנר, אפי רוזנהויז, שאמר: "אנחנו ניתן שירותי קהילה הטובים ביותר שקיימים בשוק, בזמן מאוד קצר". הוא סירב לפרט מעבר לכך והוסיף רק, "כשזה יגיע, אתה תבין". פנייה נוספת לדובר חברת פרטנר השיבה את התגובה הבאה: "בשל תקלות טכניות הופסק השרות זמנית".

בשבוע שעבר הגיעה לחיים ברשת תגובה מתחמקת מחברת AOL, ש-ICQ נמצאת בבעלותה. מרטי גורדון, ממחלקת התקשורת התאגידית של AOL, מסר: "אנחנו תמיד מוכנים לעבוד עם ספקים כמו אורנג' כדי להבטיח חווית SMS של ICQ הטובה ביותר שאפשר". פנייה חוזרת ל-AOL, להבהרת העניין, לא נענתה.

דה מרקר ציטט היום בכיר בפרטנר, שאמר: "ICQ היא לא החברה היחידה. בתוך זמן לא רב גם אנחנו נתחבר עם אחד המותגים החזקים בתחום". דובר חברת פרטנר אישר את הידיעה: "חברת פרטנר מצאה, כי השימוש ב-ICQ הולך ויורד מצד הלקוחות שלה. חברת פרטנר בודקת כרגע ספקים אחרים שיתאימו לה, לאור האסטרטגיה שלה לפתח קהילות".

ICQ סירבה להגיב לפניית דה מרקר, וטרם השיבה לפנייתנו אודות הטענה על הירידה במספר המשתמשים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by