ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שפילברג ומלחמתו בחוטפי השמות 
 
 תעשיית החלומות תוקפת חזרה   
 
מערכת חיים ברשת

הבמאי ההוליוודי סטיבן שפילברג נכנס ראש בראש בחברת דוט-קום הודית קטנה אשר שם הדומיין של אתר האינטרנט שלה מזכיר בצורה מחשידה את שם חברת ההפקות שבבעלותו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הבמאי ההוליוודי, סטיבן שפילברג, נכנס למאבק חזיתי בחברת דוט-קום הודית קטנה, בנוגע לשם הדומיין של אתר האינטרנט שלה. חברת עיצוב האתרים ההודית, הממוקמת במחוז קיראלה, היא הבעלים של אתר הנקרא dreamworkzweb.com, הדומה עד מאוד לשמה של Dreamworks, חברת ההפקות הידועה של שפילברג.

עורכי הדין של שפילברג שלחו לחברה ההודית אזהרה, בה נדרשו בעלי החברה, לוותר על כתובת הדומיין שלהם, תוך 15 ימים ואם לא יעשו כן, הם צפויים לתביעה משפטית. עורכי הדין מאשימים את החברה ההודית בכך שהם מנסים לקדם את עסקיהם, ע"י שימוש בסימן ההיכר המסחרי של Dreamworks באופן בלתי חוקי.

החברה ההודית היא ככל הנראה בעלת חוט שידרה עמיד במיוחד. קבוצת מומחי ההנדסה והתוכנה לא התקפלו עד כה לשמע הדרישה. מהחברה נאמר כי הבמאי ההוליוודי והחברה שבבעלותו, היו הדבר האחרון שעלה בדעתם, בעת שהשיקו את האתר, לפני כשלושה חודשים.

לדעתו של רובין ביינו, מומחה משפטי שהגיב ל-BBC, תאגידים וחברות אמריקאיות גדולות, הולכות רחוק מדי במאבקן הנחוש על הגנת המותגים שלהם. "הם פשוט צוחקים לנו בפנים. חוטפים את הרחובות, גלי האתר ועכשיו גם את האינטרנט. אהדתי נתונה לאנשי החברה ההודית" אמר ביינו. אך כובד משקלו של החוק, יטה כנראה לטובת שפילברג. עוד הוסיף ביינו, כי הפתרון לויכוח, יבוא ככל הנראה, בהתאם למרחב המשפטי של הגדרת הסימון המסחרי הרשומה של Dreamworks, ולהיקף החקיקה ההודית המכסה מקרים של עימותים הנוגעים לשמות דומיין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by