ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ICQ השמיעי קול 

ICQ השמיעי קול

 
 
יוני  שדמי

שילוב בין טלפון לאיסיקיו, מסחר אלקטרוני מגיע לפלאפל של ז'וזו, ועזר שימושי לבעלי אתרים. תוכנות שוות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

PalTalk

פאל-טוק. מונח על היסודות האיסיקיואיים
 פאל-טוק. מונח על היסודות האיסיקיואיים   
זה היה רק עניין של זמן: חברת תיכנות קטנה בלי רעיון מקורי אבל עם הרבה חוצפה, לקחה את איסיקיו, לקחה את הטלפון הוותיק והלא כל כך טוב, הוסיפה לתבשיל ממשק מושך, כמה קבצי סאונד ומסע פירסום שווה, ומי יודע, אולי יצרה, בטעות כמעט, את הדבר הגדול הבא.

PalTalk נבנית על היסודות האיסיקיואיים הקלאסיים: רשימת חברים, קהילה אקטיבית אישית, וממשק מבוסס "רשימות חברים". על הבסיס הזה מוסיפה התוכנה החדשנית הזו יישום קריטי אחד - שיחות אודיו. במקום להקליד את ההודעה, אומרים אותה בקול. כמו בטלפון, רק דרך האינטרנט.

מבחנים ממושכים במערכת נענע הוכיחו שהתוכנה אינה מלאת באגים כפי שאפשר היה לצפות מגרסה ראשונה למוצר חדשני, שגם נהנית ממספר קילובייטים אנורקטי (הרבה, הרבה פחות מאיסיקיו). איכות הקול סבירה בהחלט, וגם אם שיחה בדופלקס מלא, כששני הצדדים מדברים בקול טבעי ושוטף, עדיין רחוקה מהתממשות, הרי שמדובר במוצר שצולח די בקלות את מחסום השימושיות. שווה לנסות.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל 256 - קילובייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98, כרטיס קול, מיקרופון, חברים (חשוב במיוחד)
 

ecBuilder

עגל הזהב מגיע לחומוסיות
 עגל הזהב מגיע לחומוסיות   
אי-קומרס. כמה כנסים, כמה דיו, כמה מילים, כמה ניירות מטרה תאגידיים, כמה אי-מיילים, כמה עיתונים, כמה אתרים, כמה שעות טלוויזיה, ובעיקר כמה כסף, כל כך הרבה כסף, נשפך בשם הקונספט הזה. מסחר אלקטרוני.

עגל הזהב של המדיה החדשה רק הולך ומושך עוד הון ופרסום, תוך השארת העסקים הקטנים מאחור. ספק אם "פיצה רסקו" מקריית שמונה או "סיגלית פרחים בסיטונאות" מבאר-שבע שמעו משהו על התפיסה החדשנית הזו.

את המצב הזה ecBuilder אמורה לשנות, או לפחות לתקן במעט. תוך מתן דגש גדול מאוד על פשטות שימוש, התוכנה מאפשרת לבנות אתר עם תמיכה במסחר אלקטרוני, כולל הזמנת מוצרים וניהול מלאי אונליין, בכמה שעות בלבד.

הקמת אתר רציני ויעיל תיקח לא יותר מכמה ימים של עבודה מאומצת. ספק אם זה הכלי בו תשתמש מיקרוסופט ליוזמת האי-קומרס הבאה שלה, אבל ייתכן שזה בדיוק מה שה"פלאפל של ז`וז`ו" מכיכר בגין בקריית מלאכי, ליד המכולת של שמעון ומאחורי מכון העיסוי "פאראדייז", היה צריך בכדי להיכנס סוף סוף לאינטרנט.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל - 12.5 מגה
דרישות מערכת - פנטיום 90, חלונות 95\98\אנ.טי
 

TopDog

 
TopDog היא מסוג התוכנות הקטנות שנדמה כאילו הן ממלאות תפקיד קטן ולא משמעותי, עד שלפתע מבינים כמה זמן הן באמת חוסכות. הפנינה הזו, שמיועדת לבעלי אתרים, מפשטת תהליך שעבר היה מייגע מאוד: סריקת מנועי החיפוש השונים בניסיון למצוא את האתר של המשתמש, דירוג המשתמש בתוך מנוע החיפוש, והשוואה עם אתרים מתחרים.

למרות שהגרסה הזו של התוכנה כוללת חמישה מנועי חיפוש בלבד (המלאה כוללת יותר מ180), גם כך היא שימושית למדי. האינטרנט מציעה סטטיסטיקות מפורטות עד אימה בכל מה שנוגע לזרם המבקרים באתר שלך, מאיפה הוא מגיע ולאן הוא הולך, וחבל לא להשתמש בכלי יעיל כמו TopDog בכדי לנצל את הנתונים הללו לטובתך.
 
 
להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל - 1.8 מגהבייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98\אנ.טי

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by