ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שליש מדואר הזבל עוסק בפורנוגרפיה 
 
 Spam - הסוף לא נראה באופק   
 
מערכת חיים ברשת

נתונים חדשים אודות דואר הזבל (Spam) מעידים כי כשליש ממנו עוסק בתכנים פורנוגרפיים. מרבית דואר הזבל עדיין עוסק בהצעות עסקיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת Brightmail, המתמחה במוצרים מונעי דואר זבל (Anti-Spam) פרסמה בסוף השבוע נתונים חדשים שאספה אודות ממדי התופעה. מהנתונים עולה כי מרבית תכתובות דואר הזבל, כ-55 אחוזים, עוסקות בהצעות כלכליות כגון שיטות להפחתת חוב, דרכים להתעשרות מהירה, הימורים ברשת ועוד. במקום השני עם 30 אחוזים נמצאת כאמור הפורנוגרפיה כאשר הרפואה ממוקמת במקום השלישי עם כ-10 אחוזים מהתכתובות.

הנתונים מהווים מדגם של תכתובות דואר הזבל שנשלחו במהלך 24 שעות בימים 20 ו-21 באוגוסט. מעניין לציין כי חברת המסרים Nexor פרסמה לאחרונה נתון נוסף המראה כי מדי שנה עולה מספר התכתובות בכ-20 אחוזים, מה שמעיד על כך כי תכתובות הזבל לא ייעלמו בעתיד הקרוב, אלא להפך, יהפכו להיות מטרד גדל והולך המשפיע על שגרת חיינו.

נוסיף עוד כי אף שעד כה נאלצו משתמשי המחשב להסתפק בדרכים פסיביות להתמודד עם התופעה, כגון תוכנות סינון למיניהן, מסתמנת תופעה חדשה של תביעות משפטיות כנגד שולחי דואר זבל הנאלצים להסביר לבית המשפט מדוע חשו שמותר היה להם לשלוח את התכתובת האמורה. בהקשר זה מן הראוי לספר על תביעה נוספת, בהיקף של 2.2 טריליון דולר, אשר הוגשה לאחרונה בקליפורניה כנגד אתר הפקסים fax.com כנגד משלוח פקסי-זבל אשר הציפו את מכונות הפקסימיליה של התובע, אחד ממנהלי החברות בעמק הסיליקון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by