ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
71% מחוברים לאינטרנט 

71% מחוברים לאינטרנט

 
 
אורי ברקוביץ`

מספר משקי הבית המחוברים לאינטרנט בישראל עלה בשנה האחרונה ב-4%

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בשנה האחרונה עלה שיעור משקי הבית בישראל המחוברים לאינטרנט ב-4%. כך עולה מסקר מקדים שערכה חברת TNS טלסקר, לקראת סקר TIM, אשר בודק את הרגלי הגלישה של הישראלים ומדרג את האתרים הפופולריים בישראל. סקר TIM נערך פעמיים בשנה מזה כשש שנים.

על פי הסקר, ב- 70.9% ממשקי הבית בישובים היהודים בישראל יש חיבור לאינטרנט. זאת לעומת 69% בסקר האחרון ו-67% בסקר שנערך בתקופה המקבילה בשנה שעברה.

כמו כן נבדקו בסקר זה הפרופילים של הגולשים הישראלים, בהשוואה לאלו שאינן גולשים. בין השאר נמצא שבעוד שיעור הגברים בקרב הגולשים עומד על 55.4%, שיעורם בקרב אלו שאינם גולשים עומד על 42.3%. כמו כן נמצא ששיעורם של בני 18-49 גבוה בקרב הגולשים מאשר בקרב הלא-גולשים: 75% לעומת 43.5%. ההבדלים הבולטים בין הקבוצות ממשיכים, על פי הסקר, גם במישורי ההכנסה וההשכלה. בעוד שיעור בעלי ההכנסה הגבוהה בקרב הגולשים עומד על 43.6%, שיעורם בקרב הלא גולשים עומד על 16.4%. שיעורם של הגולשים בעלי 13 שנות לימוד ומעלה עומד 56.7% בעוד שיעורם בקרב הלא גולשים עומד על 33%.

עורכי הסקר ציינו כי למרות ההבדלים המשמעותיים בין הגולשים, שהינם, כהגדרתם "צעירים יותר, משכילים יותר ועשירים יותר", הולכים מאפייני אוכלוסיית הגולשים ודומים עם הזמן לפרופיל כלל האוכלוסיה.

סקר TIM הקרוב יערך לראשונה כסקר אונליין, שיחליף את שיטת הראיון הטלפוני שהייתה נהוגה עד כה. על פי הודעה שפירסמה חברת טלסקר "סקרי אונליין הנערכים באינטרנט בקרב פאנל גולשים, מהווים את השיטה החדשנית ביותר אשר מתפתחת במהירות הגדולה ביותר בתחום מחקרי שיווק פרסום ומדיה בעולם". יתרונות השיטה הזו, על פי טלסקר, הינם "איכות התשובות, מהירות ביצוע, עלות מול תועלת ועוד".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by