ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בעל הבית השתגע 3 

בעל הבית השתגע 3

 
 
אורי גושן

לכבוד החופש הגדול, חופשת הסמסטר, וסוף השבוע אורי גושן חוזר עם עשרה משחקים מלאים וחינמיים לחלוטין, שישאירו אתכם ערים עד השעות הקטנות של הלילה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חדש: בעל הבית השתגע 4

אם החופש הגדול מתחיל לשעמם או שחופשת הסמסטר הקרובה נראית ארוכה מדי (יש בכלל דבר כזה?), אולי עשרת המשחקים שליקטנו עבורכם יעזרו לכם לשרוף בכיף את הזמן הפנוי. גם הפעם, אספנו משחקים מסוגים שונים כדי שתוכלו לבחור את הז'אנר האהוב עליכם, החל ממשחקי פעולה, ארקייד ומכות, ועד לסימולציות חלל וקרב מתוחכמות, משחק תפקידים, הרפתקאות והיגיון.

להזכירכם, המשחקים בכתבה מופיעים על פי גודל קובץ ההורדה שלהם, מהגדול לקטן. כמו כן מומלץ מאוד לא להתעצל ולגשת לאתרי הבית של המשחקים על מנת לקרוא בפירוט את דרישות המערכת שלהם, לפני שמורידים.

בהצלחה!
 

Facade - מחשבה

 
קשה לקרוא למה שאתם רואים משחק, מאחר שאין בו פסילות, שלבים או אפילו יריבים, אך מאחר שיש לכם מטרה, ואפילו מטרה לא פשוטה בכלל, החלטנו להכניס את 780 המגהבייט הללו לכתבה. אתם מגלמים את חברם (או חברתם) הטוב של זוג צעיר ואמיד בשנות השלושים לחייהם, אשר מגיע לדירתם החדשה למפגש חברתי קטן שנקבע מראש. הזוג הצעיר מתחיל לריב ולזרוק האשמות אחד כלפי השניה, ואתם כמובן – תקועים באמצע.

המטרה שלכם היא לדבר עם הזוג, ביחד או לחוד, ולגרום לעניינים להתקדם לכיוון כלשהו. אין סוף או מטרה קבועים במשחק, והוא יתפתח בהתאם למעשים ולדברים שתאמרו להם. אם תרגיזו אותם יותר מידי, פשוט תמצאו את עצמכם מחוץ לדירה והמשחק יגמר. אם תצליחו לפענח מה להגיד ומתי, תוכלו להבחין בשינוי ביחס של הזוג כלפיכם וכלפי עצמם.

את הדמות שלכם אתם לא רואים או שומעים, אלא צופים במתרחש בדירה התלת מימדית מתוך נקודת מבטה. כדי ללכת היעזרו במקשי החיצים וכדי לכתוב את הטקסט שתרצו "להגיד" פשוט הקלידו אותו באנגלית וסיימנו במקש אנטר. תוכלו להרים חפצים (אשר יגרמו להתפתחות או הידדרות המצב), לנשק, לחבק או להתעמת עם הזוג (קיים חיווי לכך בסמוך לסמן העכבר) ולשוטט בדירה כדי לעורר תגובות כלשהן. אל תנסו לכתוב משפטים ארוכים או שאלות נוקבות. פשוט חשבו על מילות מפתח חשובות שהזוג צריך לשמוע על מנת לעורר תגובה מצידם. נסו את המילים: drink, romance, love, angry וכן הלאה.

להורדה
(781MB)
 
 

Silver Wings - ארקייד

זוכרים את משחק ה-DOS הקלאסי "Tyrian "? מסתבר שחברת משחקים עצמאית מרומניה בשם Bampusht, החליטה לקחת על כתפיה פרוייקט רציני והפכה את המשחק הקלאסי לגירסה המתאימה מעט יותר לשנות האלפיים. עם סרטוני אנימציה בתלת מימד, קטעי מעבר המשלבים שחקנים אמיתיים וסאונד מושקע במיוחד, Silver Wings נראית רעננה מתמיד.

למרבה השמחה, המשחק אינו דורש חיבור לרשת, רישום באתר הבית או הצטרפות לשרתי משחק עמוסים. מדובר במשחק מערכה שבו יהיה עליכם לעבור את השלבים אחד אחרי השני, כאשר בכל שלב תוכלו כמובן לאסוף שפצורים ושיפורים לחללית. בתחילת המשחק, לאחר הגדרת שם השחקן שלכם, תוכלו לבחור אחת מבין שתי חלליות קיימות: המשוריינת אך הכבדה או הפגיעה אך הקלילה. לאחר הבחירה, המשחק יתחיל כאשר ברקע תוכלו לשמוע את אנשי הצוות מדברים ביניהם בקשר.

אם תיפסלו באחד השלבים, תוכלו לנסות ולעבור אותו מחדש, אך כל הבונוסים שצברתם עד כה לא יוחזרו לכם ותאלצו להתמודד מול כל האויבים עם הנשק הבסיסי ביותר. אם תרצו לצאת מהמשחק ולהמשיכו לאחר מכן, תוכלו לעשות זאת על ידי טעינת שם השחקן שהגדרתם קודם, אך גם הפעם תחזרו לתחילתו של השלב האחרון אליו הגעתם, וללא כלי הנשק והעזרים שהצלחתם לצבור.

להורדה
(562MB)
 
 
 

Flyff - מולטיפלייר

משחק תפקידים רב משתתפים זה (MMORPG) מתגאה בעובדה שבעולם הפנטזיה שבו משחקים המשתתפים ניתן להתעופף ממקום למקום (באמצעות אביזרים שונים), ומכאן גם נובע שמו המעט מוזר -ראשי תיבות של "Fly for fun". אך עד שתוכלו לקנות מטאטא קסמים ולרחף לכם בין חלקיו השונים של העולם, יהיה עליכם לעבוד לא מעט.

תחילה עליכם ליצור חשבון משתמש באתר המשחק, ולאשר את החשבון תוך 3 שעות באמצעות לינק שישלח אליכם במייל (לכן אל תתפתו להזין כתובת שגויה). לאחר הפעלת המשחק עצמו, יהיה עליכם להתאזר בסבלנות ולהוריד עשרות MBמגהבייטים של עדכוני משחק. התהליך עשוי להימשך כמה שעות ועל כן מומלץ לבצע אותו במהלך הלילה, או כשאינכם מול המחשב.

אחרי שהתגברתם על כל העכבות הטכניות, תוכלו להתחיל סוף סוף את המשחק עצמו, לבחור את שרת המשחק וליצור עד 3 דמויות שבהם תוכלו לשחק (אחת בכל זמן נתון). הדמויות הללו יכולות להיות זכר או נקבה ופרט לשם, צבע העיניים, סוג השיער והפנים - אין ממש בחירה לגבי אופי הדמות או יכולותיה. אלה יקבעו בהמשך. כאשר תיכנסו לעולם הנקרא יבשת Roika, תוכלו לעבור הדרכה באמצעות אינפופנג - סוג של פינגווין שיסביר לכם אודות השליטה, הסביבה והתצוגה במשחק. אחרי שסיימתם את ההדרכה (או אם בחרתם לדלג), תוכלו להתחיל ולהרוג מפלצות.

בתור דמויות בדרגה 1 (הנקראות Vagrant), אין לכם דאגות על הראש פרט הנסיון והכסף שעליכם להשיג על מנת להגיע לדרגה 15. לשם כך, יהיה עליכם לחפש נקודות צהובות על המסך, המייצגות יצורים שניתן להרוג, ולאסוף את האביזרים והכסף שהם מספקים לאחר הבסתם. כאשר תגיעו לרמה 15, תוכלו לבחור את סוג ההתמחות שלכם (שכיר חרב, קוסם או תומך לחימה), ולהתחיל ללמוד מיומנויות רלוונטיות לאופי הדמות.

להורדה
(478MB)
 
 

Babylon 5 - סימולציית חלל

במסגרת קטגוריית ה"משחק שקשה להאמין שהוא חינמי לחלוטין", זוכה הפעם (ובגדול) בבילון 5. ניסיתי לבדוק מתי תקפוץ הודעה המבקשת ממני לרכוש את המשחק או מתי אגיע לשלב המוגבל למשתמשים רשומים - אבל פשוט לא מצאתי. בבילון 5 הוא משחק שנוצר במסגרת פרויקט מיוחד על ידי מעריצי הסדרה המצויינת, והעלילה שלה מבוססת כמובן על המציאות מתוך עולם הסדרה.

אתם נכנסים לתמונה בתור אחד מטייסי הקרב החדשים של כוחות כדור הארץ, ועם תחילת המשחק תוכלו ליצור את פרופיל המשתמש שלכם על מנת לטעון אותו ולהמשיך מהנקודה בה הפסקתם בעתיד. המשחק עצמו כולל שני חלקים עיקריים, שכל אחד מהם מושקע ומרשים בפני עצמו. החלק הראשון, הוא תוכנית אימונים שתעזור לכם ללמוד צעד אחד צעד כיצד שולטים על החללית שלכם, מנווטים בחלל, נכנסים לקרב, נוחתים בתחנת החלל וכן הלאה. כל המשימות הללו מלוות במדריך צמוד אשר מסביר לכם בקולו כיצד מתבצעות כל הפעולות, ובטקטס המסביר מה המשימה הבאה שלכם.

חלקו השני והעיקרי של המשחק הוא למעשה משחק מערכה, בו תגלמו טייס קרב בשם ניקולאי שווצ'נקו. בשלב זה תדרשו ליישם את שלמדתם בשלבי התרגול, ולבצע משימות ושליחויות שונות, במסגרת סיפור העלילה הרגיל. לקראת כל משימה תקבלו תדרוך טקסטואלי וקולי. כמובן, במהלך המשימה עצמה תקבלו באמצעות מערכת התקשורת של החללית הוראות לגבי סטטוס המשימה או הוראות אחרות. פרט לשני המשחקים הללו, ניתן לבחור לארח או להצטרף למשחק בחיבור ישיר (כלומר, באמצעות הזנת כתובת IP). עם זאת, לא תוכלו להתחבר לשרתי משחק מרובה משתתפים.

להורדה
(257MB)
 
 

SCWU - מכות קלאסי

מי שמשחקי מכות יפניים עושים לו את זה יותר מכל דבר אחר, חייב לעצמו את התענוג ש- Super Cosplay War Ultra מציע. זהו משחק לשחק אחד או שניים בלבד (ללא אפשרות למשחקי רשת וכדומה), בו עליכם להילחם אחד נגד השני (או נגד המחשב) בסגנון הקלאסי והמוכר עד הנוקאאוט המכריע. אחד הדברים שהופכים את המשחק למיוחד כל כך, פרט לגרפיקה המדהימה (אפילו הרקעים מונפשים) והסאונד הקצבי, הוא הדמויות. המשחק כולל 33 דמויות מיוחדות (שחלקן אף מוכרות) ואפילו עוד כמה דמויות נסתרות שתוכלו לגלות רק אם תצליחו להביס את ה"בוס" האחרון.

בכל פעם שתבצעו התקפה כלשהי במהלך הקרב, אותן דמויות יהפכו לחלקיק שניה לדמויות אנימציה שונות מסרטים, סדרות טלוויזיה ומשחק מחשב ישנים. התקפות אלה יכולות להיות בסיסיות כגון התקפת אגרופים או בעיטה, או באמצעות שילוב מקשים (שיהיה עליכם לגלות בעצמכם) אשר יגרום לדמות שלכם לבצע את ההתקפה המיוחדת שלה. אגב, מומלץ לבחור תחילה במשחק לשני שחקנים על מנת להתאמן ולנסות לאתר את שילובי המקשים המיוחדים.

שימו לב שהמשחק מופעל מתוך חלון עם תפריטים, ומומלץ להגדיר את המקשים הנוחים ביותר לכם מתוך חלון האפשרויות (Options – Keyboard). פרט למקשי החיצים ומקשי ההתקפה, קיימים שישה מקשי התקפה נוספים (Q,W,E,A,S,D), אפשרות להשהות את המשחק (Esc), ולעבור לתצוגת מסך מלא (F4).

עדכון לידיעת הגולשים: עקב דיווחים על בעיות בהורדת קובץ המשחק, התווסף לינק חלופי באתר "פרהפרה" הנקרא "שרת נענע". רק במידה שאינכם מצליחים להוריד את המשחק מהקישורים הרגילים, נסו קישור זה. כמו כן, לאחר הפעלת קובץ ההתקנה תתבקשו להזין סיסמא. הזינו את הכתובת הבאה - http://www.fkdigital.net , ולחצו על Next.

להורדה
(243MB)
 
 

Anacondas 3D Adventure Game - פעולה

זוכרים את סרט המופת אנקודנה בכיכובה של ג'ניפר לופז הכישרונית? גם אם לא ראיתם את הסרט, באמת שלא הפסדתם שום דבר, אבל מסתבר שלסרט יש גם המשך, הנקרא Anacondas, שגם בו משלחת יוצאת לחיפוש אחר פרח נדיר, ונתקלת בנחש האנקונדה האימתני. לכבוד צאת הסרט ב-2004, יצא גם משחק נלווה אשר מגולל פחות או יותר את אותה העלילה ואשר שימש במקור לקידום מכירות.

במהלך סיורכם בנהרות בורנאו שבמלזיה, המשלחת שלכם (הכוללת אתכם ועוד ארבעה חברים נוספים), נקלעת למפל סוער ולא מצליחה לנווט את הסירה מחוץ לטווח הסכנה. הסירה אינה שורדת את ההתרסקות, ומתנפצת על הסלעים, אך אתם דווקא כן. בנקודה זו מתחיל המשחק עצמו, כאשר עליכם לאסוף את שאריות האספקה והציוד שנותרו מהסירה, למצוא את חברי המשלחת האחרים שהספיקו להתפזר מסביב, ולהשלים משימות. כל זאת, על מנת שתוכלו בסופו של דבר למצוא את אותו פרח נדיר.

מדובר למעשה במשחק הרפתקאות-אקשן בתלת מימד, בו אתם שולטים על דמות אחת ומנהיגים את שאר חברי המשלחת אחריכם. המשחק אינו כולל מדריך מיוחד ללימוד השליטה אלא מסביר תוך כדי המשחק (בהתאם להתקדמותכם בו), את השימוש במקשים, השימוש בפריטים שנאספו, השליטה על הדמויות האחרות, הפעולות שניתן לבצע וכדומה. אם לא תהיו מספיק עירניים או קשובים למצבם של חברי המשלחת שלכם, הם עשויים להיפגע או אפילו למות, דבר שיגרום לסיום המשחק. לכן, מומלץ לבצע שמירה של מצב המשחק אחרי כל משימה שבוצעה בהצלחה.

להורדה
(178MB)
 
 

Alien Arena 2006 Uranium Edition - זירת קרבות

"AA2K6" הוא שילוב של רבים ממשחקי הפעולה בגוף ראשון שיצאו בשנים האחרונות (כגון Qwake, Unreal וכד'), ואם יש סיבה אחת (ותאמינו לי שיש יותר) לאהוב את משחק הפעולה הזה, הוא גישת ה"ישר ולעניין" שלו. אין צורך ברישומים מיותרים ואין צורך להמתין שעות להורדת עדכונים. פשוט מפעילים את המשחק, בוחרים באפשרות שחקן יחיד או מולטיפלייר - ומתחילים את ההרג, בדיוק כמו שמשחקי DeathMatch אמורים להיראות.

במשחק שני מצבי משחק עיקריים. הראשון הוא משחק נגד המחשב כאשר בכל שלב תתמודדו עם אויבים חכמים וזריזים. במשחק שכזה, האקשן יתחיל בשניה בה תנחתו בתוך השלב הראשון, כך שאם לא תתחמשו בכלי נשק טובים יותר ותסתתרו מפני אש צולבת - אתם עשויים למצוא את עצמכם עם הפנים על הרצפה. מצב המשחק השני הוא ה-Multi, בו תוכלו לבחור שרת משחק ולהצטרף לשחקנים נוספים בקרבות מרובי משתתפים, או לארח בעצמכם משחק ולהגדיר את כל המאפיינים שלו. במשחקים הללו, במידה והקרב יערך בזירה שטרם שיחקתם בה, תאלצו להמתין כמה דקות עד להורדתה.

המשחק כולל 34 שלבים או מפות שונות, ובמהלכו תוכלו לבחור מבין תשע דמויות משחק (בן אדם, חייזר, רובוט וכן הלאה). תוכלו להשתמש בשמונה כלי נשק, כשלכל אחד מהם כמה מצבי ירי אלטרנטיביים וכמו כן יתאפשר לכם להתמודד בחמישה מצבי משחק שונים כגון "תפוס את הדגל", קרבות "כולם על כולם" וכדומה. בכל מפה ניתן להגדיר (במידה ואתם מארחים את המשחק) תנאים או הגבלות שונים, כגון כוח כבידה נמוך מהרגיל, זירה שבה קיימים רק טילים וכדומה.

להורדה
(171MB)
 
 

Eye of the Kraken - הרפתקאות

פריט יקר ערך (נחשו איזה?) נגנב באישון לילה מידי חברכם הטוב גראנזוב. ככל הנראה, הגנב נמצא באותה הספינה שאתם, עבדאללה, נמצאים עליה. המשימה המקורית שלכם היתה לנסוע בספינה זו אל האי Hyade, על מנת להעביר מסמך חשוב, אך כעת, בעקבות הגניבה, עליכם למצוא את הגנב ולהחזיר את החפץ לבעליו החוקיים. אם לא תעשו זאת, עתידה האנושות כולה יהיה בסכנה גדולה (מקורי, לא?). לרשותכם עומד שבוע ימים (זמן ההגעה לאי) על מנת לאתר את הפושע, ותשע דמויות שונות, שכולן חשודות באותה המידה.

Eye of the Kraken הוא משחק Point and Click קלאסי, אך גם כזה שצוחק במידה מסוימת על הז'אנר עצמו, ומנסה להישאר קליל גם ברמת הקושי של החידות והפאזלים שיש לפתור בו. הדיאלוגים הטקסטואלים (אין דיבוב של הדמויות) שנונים ומשעשעים, וכוללים מידע שיש לשים אליו לב על מנת שתוכלו להתקדם במשחק. יחד עם זאת, המשחק אינו לינארי, וניתן לפתור חידות שונות ללא סדר מסויים או תלות בחידות קודמות.

אחת ההנאות היותר גדולות במשחק, הוא הדיאלוגים השנונים וההומור הציני השזור כמעט לכל אורכו. זה מתחיל בבדיחות היסטוריות המפנות לטקסטים ספרותיים קלאסיים כגון "אני רואה מהחלון איש אובססיבי שרודף אחרי לוויתן – מעניין איך זה יגמר", ממשיך בתוכי אותו ירש עבדולה מדודתו האלכוהוליסטית, שיודע רק לקלל ("!eat shit and die") ומגיע לכך שבעיטה בחבית מעץ תקפיץ מטבע תוך השמעת הצליל הקלאסי מהמשחק סופר מאריו. התגובה של עבדאללה תהיה: "יש לי הרגשה שאם אני אחזור על הפעולה הזו 100 פעמים אני אקבל חיים חדשים...".

להורדה
(152MB)
 
 

Scorched3D - מלחמת טנקים

עוד בתקופה בה המחשב עשה קולות משונים דרך רמקול קטן ואנחנו קראנו לזה "סאונד", היה משחק אחד שגרם לאותם קולות להישמע כמעט מתקבלים על הדעת. למשחק הזה קראו Scorched Earth או בקיצור סקורץ', וכנראה זה היה רק עניין של זמן עד שמישהו יחליט לשדרג אותו. במשחק המקורי (והמשובח יש לציין), היה עליכם לשלוט על טנק קטן (בסביבה דו מימדית) ולהשמיד את הטנקים האחרים על המסך, תוך כדי מאמצי הישרדות נועזים.

הרעיון הבסיסי, הן של המשחק המקורי והן של החידוש, הוא שימוש בארטילריה לצורך השמדת הטנקים האחרים, על פי התור - כלומר, לא בזמן אמת. פשוט בוחרים את הנשק, הכיוון של הקנה ואת עוצמת הירי, ומשחררים את הפגז. סוגי הנשק נעים החל מפגזים רגילים, בינוניים או כבדים, וכלה בכלי נשק מיוחדים כמו פצצות נפלאם, פצצות אטום ואפילו פצצות הרסניות במיוחד הפוגעות בכמה נקודות באזור מסויים. בנוסף, קיימים עזרי מלחמה כמו מגנים, יכולת טלפורט, הריסת קרקע או הוספה שלה (לצורך הגנה) ועוד.

לגירסה החדשה הזו (מ-2005), נוסף המימד השלישי המתבקש, ועוד אפשרויות משחק רבות שמשדרגות את הכותר המקורי באופן משמעותי. תוכלו למשל, לבחור במשחק רגיל ולהשמיד את כל הטנקים על המסך, או לבחור במשחק מערכה, לצבור כסף ולשדרג את כלי הנשק ומערך ההגנה שלכם. אפשרות נוספת, היא לשחק עם משתתפים נוספים ברשת ביתית (עד 24 משתתפים), או אפילו עם שחקנים נוספים באינטרנט.

להורדה
(27MB)
 
 

המשחק הזוכה: Penumbra - אימה

אם אתם אוהבים את הגרפיקה של משחקי פעולה בגוף ראשון, אך גם נהנים לשבור את הראש במשחקי מחשבה וקווסטים – Penumbra, המשחק עליו המליץ לנו טל קרקליס, הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

המשחק שלפניכם הוא למעשה גרסת הדגמה למנוע גרפי של חברת המשחקים העצמאית Frictional Games שפיתחה אותו. מסיבה זו הוא מורכב ממשימה (או "שלב") אחת בלבד. למרות זאת, מדובר באחד מהמשחקים היותר מרשימים מבחינה גרפית שנתקלנו בהם לאחרונה. מרשימה אף יותר היא העובדה שהוא פותח בידי צוות בן ארבעה חברים בלבד.

בסיפור המסגרת, שיופיע בתחילת המשחק כסרטון קצר, תגלו כי אתם מגלמים בחור בשנות ה-30 לחייו, שלאחר מות אמו קיבל לתיבת הדואר שלו מכתב ובתוכו מפתח לכספת בבנק. המכתב נשלח על ידי אביו, דבר תמוה לכשעצמו היות ואביו נפטר לפני שהוא נולד. הבחור מחליט לנסות ולגלות פרטים על אביו המסתורי, ומגלה בכספת הבנק מחברת עם כיתובים בשפה מוזרה. הוא מבין מהמחברת שעליו לנסוע לגרינלנד (זה הזמן לפתוח מפה ולברר היכן היא נמצאת), ושם הוא מאתר פתח מסתורי עוד יותר, שלוקח אותו אל תוך מרתף תת קרקעי (מישהו אמר "אבודים"?).

כאן בעצם מתחיל התפקיד שלכם. כמו בכל קווסט טיפוסי, עליכם לפתור חידות. את החידות, שהן למעשה הדרך שלכם לעבור בין החדרים השונים או להתגבר על מכשולים (ביניהם גם שתי מפלצות), ניתן לפתור ביותר מדרך אחת. לפחות את חלקן.

מבחינה גרפית, המשחק מרשים במיוחד ומצליח ליצור את האווירה האפלולית על ידי שלל האפקטים המיוחדים שבו (מאיץ גרפי - חובה). אך יותר מכל, נדמה כי הריאליזם במשחק, לוקח את כל הקופה. אם למשל תרימו חפץ ותזרקו אותו, הוא יעוף או ייפול באופן מציאותי למדי.

השליטה על הדמות בסביבה התלת ממדית נעשית על ידי מקשי WASD לתזוזה, וסמן העכבר לקבלת פרטים על החפצים השונים או לביצוע פעולות. תחושת הריאליזם גם משפיעה על הממשק, שהוא מעט מסובך להבנה בהתחלה, אבל אנחנו נחסוך לכם את המאמץ: במשחק ישנם שני מצבי פעולה אשר ניתן לעבור ביניהם עם המקש R (R לריאליסטי?). במצב הפעולה של "אינטראקציה" יופיע סמן של יד או עין שיאפשר לכם לבחון ולהפעיל את סביבתכם – באופן מציאותי לחלוטין. כך למשל, כשתרצו לפתוח דלת של ארון, תצטרכו לאחוז בה ולנוע מעט לאחור, כמו במציאות. באופן דומה, כאשר תנסו להרים דלי פח כבד, תרגישו כאילו הייתם שם בעצמכם והפעלתם שרירים כדי לעשות זאת.

שימו לב: המשחק אינו מומלץ לבעלי לב חלש או נשים בהריון, ואם יש לכם נטייה להתחבא מתחת לשמיכה או להסיט מבט בסרטי אימה, אולי עדיף שתקראו לחבר שיחזיק לכם את היד לפני הפעלתו.

תודה לכל הגולשים אשר טרחו ושלחו לנו את המלצותיהם ותודה מיוחדת לטל, שזכה בחיבור חינם לאינטרנט המהיר למשך שנה, מתנת נטוויז'ן. אנו אוספים בימים אלו משחקים נוספים, ובקרוב נפרסם את ההמלצות ב"בעל הבית השתגע 4".

להורדה
(156MB)
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by