ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אנרון - עכשיו הסרט 
 
 שאנון אליזבת`, מייק פארל, בריאן דנהי   
 
מערכת חיים ברשת

"כל הדמויות מבוססות על אנשים אמיתיים" אומר העובד-לשעבר שכתב את הספר החושפני שעליו יבוסס הסרט. "גם דמותו של החבר שלי, מנתח מוול-סטריט שעזר להפיל את החברה". מפיק הסרט: "הסיפור הצליח להביא את הפנים האנושיים של אנרון"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זה אפילו לא מפתיע: אחרי שני ספרים שכבר הגיעו לחנויות, החלו השבוע צילומיו של סרט טלוויזיה שיספר את סיפור נפילתה של ענקית האנרגיה פושטת הרגל - חברת אנרון.

הסרט יבוסס על ספר שכתב בריאן קארבר, שעבד במשך תשעה חודשים בסניף החברה ביוסטון. קארבר טוען שכל הדמויות בספרו הן של עובדים אמיתיים בחברה, ששינה את שמותיהם. גם דמותו של חברו מהקולג', שהפך לימים לאנליסט בוול-סטריט ושיחק תפקיד מרכזי בחשיפת השחיתויות באנרון מבוססת, לדברי קארבר, על החיים.

"בריאן קארבר הצליח לתפוס את פניה האנושיים של אנרון, משגעון הכוח שלה ועד הטרגדיה האישית שעברו האנשים שעבדו בה ואיבדו את כל מה שהיה להם" אומר אליס שאנטי, שמפיק את הסרט עבור חברת סי.בי.אס. "הוא מציג את הדברים כפי שנראו לעיניו של העובד הזוטר".

בסרט, שייקרא "The Crooked E", ישתתפו מייק פארל, שיגלם את מנכ"ל אנרון; שאנון אליזבת', שתגלם את אשתו של של קארבר; בריאן דנהי, שיגלם מנהל בכיר שכונה "מיסטר בלו" בשל חיבתו המיוחדת לויסקי "בלו לייבל"; וכן ישתתפו המרפסות המרווחות, הפנטהאוזים, מכוניות הב.מ.וו, וכל הדברים הקטנים שגורמים לבוגרי ההי-טק הישראלי לנגב דמעה קטנה בזווית העין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by