ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב תתחיל לתבוע מחליפי הקבצים ברשת 
 
 
מערכת חיים ברשת

מקור ממשלתי בכיר מוסר כי משרד המשפטים האמריקאי מוכן לרדוף אחר עברייני ה-P2P ומעתיקי הקבצים ברשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דובר רשמי מטעם משרד המשפטים האמריקאי, הזהיר כי ממשלת ארה"ב מוכנה לקראת העמדה לדין של אזרחים המעתיקים בצורה פיראטית מוזיקה וסרטים און-ליין. סגן הפרקליט הכללי, ג'ון מלקולם, אשר דיבר אמש בוועידת "יסודות הקדמה והחופש" הנערכת באספן, הצהיר כי הגיע הזמן שאנשים יבינו כי העתקה ללא רישוי היא אקט בלתי חוקי.

בדבריו בוועידת הפסגה על פוליטיקה וטכנולוגיה, הדגיש מלקולם, כי יש צורך דחוף בפעולה כדי להגן על תעשיית הבידור. מלקולם התבטא כי האינטרנט הפך "למכונת ההעתקות הגדולה בתבל", וכי עתה הוא הזמן לשנות את תפיסת הציבור האמריקאי בנושא. רשת Cnet שדיווחה על דבריו, מסרה כי הוא לא הרחיב מתי עשויות להתחיל ההעמדות לדין.

הערכות מדברות על כך, שתביעת אינדיבידואלים תתאפשר תחת חוק איסור הגניבה האלקטרונית, שעבר בעת ממשל קלינטון, בשנת 1997. החוק מגדיר כעבירה פדראלית, כל שיתוף עותקים אלקטרוניים של תוכנה, מוזיקה או סרטים בערך שעולה על 1000 דולר. העונשים הצפויים בחוק, הם עד חמש שנות מאסר בפועל, בהתאם לערך החומר המועתק.

עד עתה התרכזה תעשיית הבידור בתביעת ספקי שירותים כגון נאפסטר, במאבקה בתופעת שיתופיות הקבצים המקוונת. לעומת זאת, מר מלקולם סבור, כי המעבר לתביעת אנשים פרטיים, ישמש שופר ברור לעמדת הממשל בנוגע לסוגיית זכויות היוצרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by