ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אופיס XP נגד הבאגים, סיבוב שני 
 
 
מערכת חיים ברשת

מיקרוסופט מוציאה אוסף שני של תיקוני באגים (Service pack 2) לחבילת התוכנות המשרדיות Office XP

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוספוט אישרה ביום שלישי, כי היא עומדת להוציא היום, את האסופה השניה של תיקוני הבאגים (Service pack 2), לחבילת התוכנות Office XP. אסופת התיקונים, שניתנת להורדה באינטרנט בקובץ שגודלו כ-15 מגה-בייט, אמורה להעצים את ביצועי אופיס XP, תוך כדי תיקון אי אלו באגים וגליצ'ים, כך נמסר מחברת מיקרוסופט.

"מדובר בחבילת תיקונים מאוד מקיפה", אמר מנהל מוצרי האופיס בחברה, סימון מרקס. ענק התכנה שחרר את אוסף התיקונים הראשון לאופיס XP בחודש דצמבר. חבילת האופיס XP יצאה לשוק בחודש מאי 2001.

כמו יתר עדכוני התכנה שמוציאה החברה, גם חבילה זו היא אוגדן של טלאי תכנה ושיפורי אבטחה ששוחררו בעבר. מצד האבטחה, מכילה החבילה תיקון לבאג אי-מייל ב-Outlook מחודש אפריל וטלאי מחודש יוני, המגן על יישומי אקסל ו-Word, מפני קוד זדוני המוטמע בפקודות מקרו.

עוד בחבילה ניתן למצוא תיקונים לבעיות ובאגים בתכנות Access, FrontPage, Publisher PowerPoint ו-SharePoint Team Services, כמו גם בעיות הנוגעות לתפקוד כל אופיס. בין הגליצ'ים היותר אקזוטיים, להם ניתן פתרון בחבילת התיקונים אפשר למצוא, קריסה של Word בעת הרצת בדיקת איות באיטלקית, אי יכולת קביעת השפה האוקראינית כשפת המחדל ובעיות דקדוקיות בהצהרת הפרטיות בגרמנית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by