ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בוב 

בוב

 
 
עוזי וייל
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1.

(בוב הוסקינס)
 (בוב הוסקינס)   
זה היה באמצע הלילה. בדיוק השכבתי את בתי התינוקת לישון, ופתאום הטלפון מצלצל, וקול אומר: "שלום, מדבר פרנסיס פורד קופולה." אמרתי, "שלום, מדבר הנרי השמיני ואתה בדיוק הערת את התינוקת שלי," וטרקתי.

 

2.

 
זוכרים את הדקה האחרונה של "The Long Good Friday"? הוסקינס הוא המאפיונר הקטן, האמביציוזי מדי, שהסתבך עם המחתרת האירית ויודע שזהו, הוא גמר, הם לוקחים אותו במכונית והם עומדים להרוג אותו, ואין שום דבר שהוא יכול לעשות בקשר לזה. כל קשת הרגשות האנושית עוברת עליו באותה דקה ארוכה, באותו שוט אחד: בהלה, זעם, חוסר אונים, אימת המוות, צער גדול, השלמה עם הבלתי נמנע, ולבסוף - ממש, בשניה האחרונה - חיוך קטנטן.
 
 

3.

(בוב הוסקינס)
 (בוב הוסקינס)   
בריאן דה פלמה רצה שאני אעשה את התפקיד של אל קפונה ב"הבלתי משוחדים". הוא התקשר אלי מלוס אנג`לס, ואמר, "תראה, האמת היא שאני נורא רוצה את רוברט דה נירו לתפקיד, אבל אם הוא לא יוכל, זה בסדר אם אני אפנה אליך ברגע האחרון, בוב?" אמרתי "בטח, אם אני פנוי, למה לא." ושכחתי מזה איך שסגרתי את הטלפון. כעבור כמה חודשים לינדה, אשתי, פותחת את הדואר, ומוצאת צ`ק מבריאן דה פלמה על 200 אלף דולר, ופתק שאומר: "תודה עבור זמנך." מיד צילצלתי אליו, ואמרתי: "בריאן, אם יש לך עוד סרטים שאתה לא רוצה שאני אשתתף בהם, אני תמיד לשירותך."
 

4.

(בוב הוסקינס. והכל מתוך ראיון מקסים ל``גארדיין``, השבוע)
 (בוב הוסקינס. והכל מתוך ראיון מקסים ל``גארדיין``, השבוע)   
בשנות השישים המוקדמות הייתי בקיבוץ, בישראל. קטפתי בננות. היה דווקא נחמד. חשבתי להישאר. עד שיום אחד קיבלתי צו להתגייס לצבא. אמרתי, שילכו להזדיין.
 

5.

(בילי איאן, קומיקאי אמריקאי)
 (בילי איאן, קומיקאי אמריקאי)   
אומרים שאנשים נמוכים משתדלים יותר, כדי לפצות. נפוליאון, היטלר, אלכסנדר הגדול. אבל אני לא חושב. הענין הוא שאדם נמוך, עד שהוא לא כובש יבשת, אתה לא שם לב אליו.

 

6.

(בילי איאן, אותו אחד ממקודם, ואפילו מאותו קטע)
 (בילי איאן, אותו אחד ממקודם, ואפילו מאותו קטע)   
מצד שני, הייתי משלם כסף טוב לראות משחק כדורסל כשבקבוצה אחת משחק נפוליאון, ובשניה היטלר. לא בגלל הקונוטציות ההסטוריות. רק בשביל לראות את היטלר עושה דנקינג. אני חושב שהטבעה אחת טובה היתה משחררת אצלו הרבה עכבות, ולכולנו היה יותר טוב. מצד שני, לך תשכנע את דייויד שטרן (מנכ"ל האנ.בי.איי) להנמיך את הסלים בשבילו. הבנאדם הוא חתיכת יהודי עקשן.
אז אם זה לא ילך, הייתי מתפשר על משחק בין בוב הוסקינס לדני דה ויטו. אחד על אחד. והמנצח חייב להגיד איך קוראים לו, שנדע להבדיל.

 

7.

(בוב הוסקינס)
 (בוב הוסקינס)   
לאמא שלי היה סרטן הקיבה. בסוף, כשידענו שאין מה לעשות יותר, באתי לאבא שלי ואמרתי שאין ברירה, צריך לתת לה ללכת. ואז צילצלתי לבית החולים, לרופא שהיכרתי היטב, ואמרתי לו: "יש לכם הירואין שמה, נכון? אני רוצה שאמא שלי תלך עם המסיבה הכי טובה שאפשר." וככה הם עשו. זה מזל גדול שיש לי כסף. מזל גדול מאוד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by