ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מהיום קוראים לי טורוק 
 
 הכי כיף להיות טורוק   
 
עמיחי יעקבי

יש לי צמרמורת של התרגשות כשאני חושב איך האנשים יראו אותי ויגידו בכבוד: שלום טורוק, היי טורוק אחי מה המצב? והבנות ילחשו אחת לשנייה מהחלון של הכיתה: יווו הנה טורוק החתיך, ויריבו בינהן אל מי חייכתי קודם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עוד טורוק מאושר
 עוד טורוק מאושר   
שלום לך יומני היקר. אני רוצה לספר לך שיש לי הרגשה שדברים טובים מאוד עומדים לקרות לי בקרוב. הילדים בכיתה יפסיקו לצחוק עלי שאני לא מוציא את הראש מהמחשב, ולהרביץ לי בהפסקות. כל הבנות שהיום בכלל לא שמות לב שאני חי, יתאהבו בי ויתחננו שאני אהיה חבר שלהן, ואתה יודע מה? אני בטוח שעוד מעט לא יהיה אחד בכל העולם שלא יעריץ אותי. עוד תראה.

ואני יודע בדיוק מה אתה חושב עכשיו: שאני סתם שמנצי'ק, משקפופר עם המון פצעי בגרות, ושבחיים לא תהיה לי חברה, נכון? אז יש לי חדשות בשבילך. והחדשות האלה הולכות ממש אבל ממש להפיל אותך. תתכונן יומני היקר.

מהיום לא קוראים לי יותר עמיחי. מעכשיו אני טורוק (TUROK), בלי שם משפחה, רק טורוק. נכון שם מעולה? מטורוק אף אחד לא עושה צחוק. טורוק עוד יגיע רחוק. החלפתי את השם ונהייתי גבר.

יש לי ממש צמרמורת של התרגשות בכל הגוף כשאני חושב איך האנשים יראו אותי ויגידו בכבוד: שלום טורוק, היי טורוק אחי מה המצב? והבנות ילחשו אחת לשנייה מהחלון של הכיתה: יווו הנה טורוק החתיך, ויריבו בינהן אל מי חייכתי קודם.

מה פתאום טורוק אתה שואל? האמת, שבתור טורוק אני לא חייב לאף אחד שום הסברים, אבל אני טורוק הנדיב בעל הלב החביב, ואתה חברי הטוב ביותר, ולכן אני אסביר לך. יש חברת משחקי מחשב בשם Acclaim, והם יוציאו בקרוב משחק חדש שיקראו לו Turok: Evolution. והאנשים הנחמדים האלה הכריזו על מבצע מדהים: הם מזמינים את הגולשים להחליף לכבוד המשחק את השם שלהם לטורוק.

יש להם אתר מיוחד My Name Is Turok, שבו אפשר להרשם, והם יבחרו חמישה מאושרים (בבקשה, בבקשה אלוהים אם אתה קורא את זה, תעשה שאחד מהם יהיה אני, בבקשההה) שיצטרכו במשך השנה הקרובה להיות טורוק מהמשחק.
 
צריך להחליף את השם בתעודת הזהות, בדרכון, בקופת חולים, אפילו את האימייל הם יצטרכו לשנות, אבל בתמורה חברת Acclaim תתן לכל אחד מהחמישה 500 לירות שטרלינג ואת קונסולת המשחקים החדשה של מיקרוסופט - ה-Xbox. יש!

נכון שאתה חושב שאני האידיוט היחיד שמוכן לעסקה הזאת? אז יומני היקר, אם לא איכפת לך, נרשמו באתר כבר כמעט 7,000 אנשים שמתחננים שיקראו להם טורוק. נו? מה תגיד עכשיו? 7,000 גולשים לא יכולים לטעות. כאילו דה? ואתה יודע מה? נכון שאני תמיד מדבר איתך בכנות? אז הנה גם כשאני טורוק, אני אגיד לך את האמת. חברת Acclaim טוענת שהם חלוצים ושזאת מהפכה שיווקית. שכמו שהם יכולים לקנות מודעות בעתון או בטלוויזיה, ככה הם גם יכולים לרכוש אנשים, ושבקרוב יסתובבו פה ילדים שיקראו להם פפסי או פולקסוואגן, איקאה או תנובה.

אני יודע שעכשיו אתה תגיד, יומני היקר, שזה בסך הכל עניין של יחסי ציבור, בלי שום אידאולוגיה. שהם פשוט אנשים מרושעים שהצליחו כמעט בלי השקעה לעשות שכל העולם ידבר על טורוק שלהם. ש- Acclaimסתם מנצלים ילדים כמוני שממילא אין להם חיים מחוץ למחשב, ושמי שמחליף את השם לטורוק רק מראה כמה הוא דפוק.

אבל אתה יודע מה? אתה סתם יומן ציני ומריר, מה אתה מבין מהחיים שלך? בתור טורוק אני בכלל לא בטוח שמתאים לי להסתובב עם חברים כמוך. למרות שבעצם עכשיו עולה לי רעיון מצויין, למה שלא נחליף גם לך את השם לטורוק? הא טורוק? נכון שגם אתה מרגיש עכשיו יותר טוב טורוק? איזה כיף לשנינו, שני חברים טורוקים שיכולים לעשות הכל.

טוב, טורוק היקר, אני חייב לרוץ לספר לכל הילדים בשכונה על השם החדש שלי, שיקנאו פעם אחת גם בי. ואז גם הם ירצו להחליף את השם שלהם לטורוק, וככה יהיה לנו עולם שלם של טורוקים מאושרים.

אז להתראות טורוק, אולי נדבר אחר כך, גבר.

שלך בידידות, טורוק
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by