ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פירצת האבטחה: התגובה 

פירצת האבטחה: התגובה

 
 
ניצן וידנפלד

החברה שבשירות שלה נמצאה פירצת האבטחה בחרה להגיב באופן מקורי: הפניית גולשים מאתרי המכירות לאתר נגד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
התנהגות ראויה או ילדותית? אתם מוזמנים לשפוט בעצמכם את הסיפור הבא. כתגובה לפניית נענע בנוגע לגילוי פרצת האבטחה במערכת שלהם, החליטה הנהלת LiveDNS להגיב על פרסום הכתבה באופן מקורי:

הקלקה על הלינקים המופיעים בכתבה (שאמורים להוביל לאתרים שנפגעו מהפירצה), הובילה את הגולש במקום זה לאתר שחור הנמצא בשרתי LiveDNS. האתר החדש מכיל לינקים לכתבות לא מחמיאות העוסקות באתר המכירות נענע שופס (לשעבר נטאקשן), המופעל על ידי חברת נטוויז'ן (מפעילת אתר נענע). גלישה מכל מקום אחר (כגון הקלדת הכתובת ישירות בדפדפן) לא הפנתה לאתר השחור.

מבדיקת מערכת חיים ברשת עולה כי אתרי הקניות לא היו מודעים לשינוי והוא נעשה שלא בהסכמתם. לאחר כ-10 דקות בוטלה ההפניה, וכעת הלינקים פועלים שוב כרגיל.
 
 

תגובות

עורך אתר נענע, רונן שמיר: "מאוד הופתעתי מהדרך בה בחרה חברת LiveDNS לפעול בתגובה לעבודה העיתונאית המבוצעת באתר נענע, שנעשית ללא משוא פנים וללא התערבות של כל גורם אחר. מתמיהה בעיני בעיקר הנכונות של LiveDNS לפגוע בלקוחות אתרי הקניות, להם מספקת החברה את הפלטפורמה. אם להנהלת LiveDNS יש הערות נוספות, היא מוזמנת להעביר אותן בצינורות המקובלים."

ממנכ"ל Video.org.il, גיא בר און, נמסר: "אני לא מודע לשינוי והאמת שאינני יודע איך מבצעים שינוי שכזה. אני לא מעוניין להכניס את הראש לקן הצרעות הזה ואם השינוי בוטל אז הנושא סגור מבחינתי."

מנכ"ל YardenPC, יובל דורון: "השינוי נעשה שלא בידיעתי."

רוני זורון, PC Now: "לא ידענו על השינוי."

עדי שיפר (One Stop Shop): "אני מסכים למה שהם עשו. זה לא פייר שנתתם מדגם קטן של אתרים ופגעתם בנו. אני מאוד מצדיק את מה שהם עשו ואני תומך."

את תגובת LiveDNS לא ניתן היה להשיג.

גילוי נאות: חברת נטוויז'ן, מפעילת אתר הקניות נענע שופס, מפעילה גם את אתר נענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by