ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
היכונו (שוב) לבואו של הג'ינג'ר 
 
 ההמצאה ש``תשנה את חיינו``   
 
מערכת חיים ברשת

שמועות שהחלו להתרוצץ ברשת טוענות כי ה-Segway אינו הג'ינג'ר, מה שמרמז כי עדיין לא נפטרנו מהציפייה ל"המצאה המסתורית שתשנה את חיינו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סאגת הג'ינג'ר מסרבת להסתיים: הערכה חדשה שהחלה נפוצה באינטרנט טוענת כי ה-Segway אינו יכול להיות הג'ינג'ר המסתורי וכי מדובר על שני מכשירים שונים. אם נכונה ההערכה החדשה, אשר הופיעה לראשונה באתר ginger-chat.com עלינו להמשיך ולהמתין להמצאה המסתורית אשר עליה נאמר בעבר כי תשנה את חיינו.

כזכור, לדברי העיתונאי סטיב קמפר, אשר אמור לפרסם בקרוב ספר בנושא, ההמצאה המכונה ג'ינג'ר מתעתדת לשנות את חיינו בצורה מהפכנית. עד כמה מהפכנית ניתן לדעת מרשימת השמות שהשקיעו בה, ובכללם, כך מציין העיתונאי, נמנים אישים ידועים כסטיב ג'ובס וג'ף בזוס. מסיבה זאת עקב העולם בציפייה אחר המהלכים לחשיפת המוצר עם ההכרזה, תחת השם Segway, או בשמו המלא Segway Human Transporter. מאוחר יותר התחלפה הציפייה בתחושה מסוימת של אכזבה, היות שהמוצר האמור, אמנם כלי רכב דו-גלגלי מגניב, לא מילא אחר הציפיות הגבוהות של חלק ממבקריו.

אך הפרשה מסרבת לדעוך, וכעת טוען מנהל האתר ginger-chat.com, כי מבחינת רישוי הפטנטים עולה כי הבקשה לרישום הפטנט על ה-Segway הוגשה במאי 1994, בעוד שהדיבורים על הג'ינג'ר החלו רק בדצמבר 1995... מצד שני, ייתכן שעדיין מדובר באותו מוצר וכי מפתחיו של הג'ינג'ר פשוט נמנעו מלרשמו בנפרד.

בין כך או בין כך, לא נותר לנו אלא להמתין, שוב, בצפייה דרוכה להמצאה שתשנה את חיינו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by