ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שיחות הטלפון לחו"ל עלו לספקית האינטרנט ברשיונה 
 
 
מערכת חיים ברשת

משרד התקשורת ביטל השבוע את רשיון האינטרנט של חברת 'בז-און חברה לניהול' לאחר שגילה כי הפעילה שיחות טלפון בינלאומיות ללא אישורו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר שנודע לו כי חברת 'בז-און חברה לניהול' סיפקה ללא אישורו, שירותי תקשורת בינלאומיים ביטל השבוע משרד התקשורת את רשיון האינטרנט שלה, כך דיווח מעריב.

מהידיעה עולה כי המדובר בגישה תקיפה כלפי ספקיות אינטרנט המפעילות, ללא אישור, שירותי תקשורת בינלאומיות, גישה שעלתה לבז-און ברשיונה. ההחלטה הדרמטית לבטל את רשיונה של החברה התקבלה בתום שימוע שנערך השבוע, וזאת לאחר שלמשרד התקשורת התברר כי החברה האמורה אפשרה לאנשים, מרביתם עובדים זרים, לבצע שיחות טלפון בינלאומיות באמצעות שימוש בקוד סודי. שיטת הקוד הסודי המצוי על גבי כרטיס פלסטיק אותו רוכש מבצע השיחה דומה למה שעושות חברות נוספות בעלות אישורים מתאימים, כגון קווי זהב, ברק ובזק בינלאומי.

הרקע למהלך זה של משרד התקשורת היא תופעת השיחות הבלתי חוקיות דרך האינטרנט, תופעה שלפי הערכות שהתפרסמו במעריב מגיעה עד לכדי 10% עד 15% משוק השיחות הבינלאומיות. תופעה זאת פוגעת ברווחיהן של הספקיות המורשות והן התלוננו לא פעם בפני משרד התקשורת על 'עשרות החברות הפירטיות' שמנצלות את האינטרנט לביצוע שיחות בלתי חוקיות לחו"ל.

כעת נראה כי משרד התקשורת החליט להתגייס למיגורה של התופעה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by