ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הקונספירציה של הפינגווינים. אתרי השבוע 

הקונספירציה של הפינגווינים. אתרי השבוע

 
 
הילה בקמן

אתר שחושף את האמת על הפינגווינים - יצורים מהחלל החיצון שמשתלטים העולם, וגם מספק הוכחות. וגם: משפטי הפתיחה ושורות החיזור הטובים ביותר, אתר של חובבי עכברושים - כולל הרבה תמונות, והאתר של השף העירום

 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Penguin Conspiracy

 
בזמן שאתם יושבים לכם בנחת, שאננים, שוגים בתודעה כוזבת שעולם כמנהגו נוהג, נרקמת מזימה מסוכנת לה שותפים הפינגווינים - היצורים החמודים והבלתי מזיקים למראית עין. מסתבר שהפינגווינים הם שליחי אופל של יצורים מהחלל החיצון, המכינים את הקרקע להשתלטות על העולם. וכראיה לכך, מציג האתר תמונות, דוחות על התקהלויות, ניסויים מדעיים ועוד פעילויות חתרניות, ראיונות עם פינגווינים, תוכנית אימונים מקוונת לזיהוי ורשימת אמצעי זהירות.
 

Picking Up Women - Classic Pick Up Lines

 
"אם אני אעקוב אחריך עד הבית, תאמצי אותי?", "הדיאפרגמה שלך בפנים?", "אני יכול לקנות לך שתיה או שאת רוצה רק את הכסף?", הם חלק מרשימת שורות החיזור ההומוריסטיות יותר ופחות, שבצדה צריכה היתה להופיע אזהרה, שכן שימוש בהן עלול לעורר יצרים אלימים רדומים.
 

Pet Rats Photos

 
קשה להאמין, לא זאת בלבד שיש אנשים שמטפחים מבחירה עכברושי מחמד, הם גם מנציחים אותם ומנפנפים בהם מעל דפי הרשת בגאווה. אתר בריטי זה מציג צילומים משעשעים בחלקם של המכרסמים הידועים לשמצה, לדירוג הגולשים.
 
 

מח' נשים ויולדות - מרכז רפואי ע"ש אדית וולפסון

 
הסנונית הראשונה מבין אתרי מחלקות בית החולים בחולון שיעלו לאוויר במועד מאוחר יותר. האתר מציג מידע על הצוות הרפואי, מגוון השירותים, עשרות כתבות העוסקות ברפואת נשים, תשובות לשאלות נפוצות, לוח אירועים, אתרים מומלצים ואפשרות להצטרף למועדון לקוחות לקבלת מידע רפואי ועדכונים מהמחלקה.
 

כל הארץ דגלים!

 
כל בעלי האתרים הישראלים מוזמנים לבחור דגל ישראל אחד מתוך גלריית הדגלים המעוצבים על ידי "מיטב אמני האינטרנט הישראלי" ולשתול אותו באתריהם, "למען העלאת הגורל והגאווה הלאומית". מבחר הדגלים והכיתובים הוא רב, ומתאים לטעמים מגוונים, והשקפות עולם שונות, כמו הכיתוב "זה הזמן להצדיע לדגל", למשל.
 

Once Were Heroes

 
מחווה לתרבות הנוער הבריטית במאה העשרים כפי שהיא באה לידי ביטוי בלבוש המעיד על העדפה מוסיקלית. האתר סוקר את האופנות והז'אנרים המוסיקליים שכבשו את רחובות בריטניה (ההיפים, הגותים, הפאנקיסטים, הרוקרים ועוד), הקורלציות בינהם וכיצד השפיעו הז'אנרים השונים אחד על השני. כמו כן אפשר לקרוא זכרונות של גולשים מהתקופות השונות, מלווים בצילומים במלבושיהם השונים והמשונים.
 

Jamie Oliver

 
ג'יימי אוליבר, כוכב תוכנית הבישול 'השף העירום' ששולח את זרועות הקלמרי שלו לכל מדיום יחצנ"י אפשרי, לא טומן את ידו בצלחת גם בזירה המקוונת. אפשר להתוודע אל ג'יימי האדם - על ידי עיון ביומנו האישי המתעדכן, בביוגרפיה ובראיון, עם ג'יימי השף - על ידי הצצה במתכונים (ביניהם מתכונים לילדים), טיפים לבישול ורשימות יינות ומוצרים בסיסיים אחרים, שכל מטבח מתוקן צריך להכיל. וגם הצעה מג'יימי מגלה הכשרונות - המציע לשלוח אליו קטעי אודיו, בתקווה שהוא יעביר אותם לאיש שלו ב'סוני'.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by