ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מבצע דייזי 
 
 דייזי בטיפול במרפאה הווטרינרית   
 
עמיחי יעקבי

הגולשים שמבחוץ אולי נראים כמו טמבלים שכל מה שמעניין אותם באינטרנט זה פורנו וצחוקים, התגלו בשעת מבחן כחברים אמיתיים עם לב ענק, ואספו כסף רב לטיפול בכלבה שעברה לות קשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרבה פעמים אני מתרגז בטור הזה – על מיקרוסופט, על הפירסומאים, על חברות התקליטים, על כל מי שמנסה להקשות על החיים שלנו כאן באינטרנט. אבל אני חושב שעוד לא יצא שממש קיללתי כאן. בטח כתבתי שמישהו אידיוט, נמוך מצח, סתום, טיפש, מרושע – אבל לא קללות ממש. זה לא הסגנון שלי כשאני כותב.

אבל היום אני רותח, בוער. יש לי הרגשה שתוך כמה שורות יפלט לי איזה - בן זונה, מניאק, חולה נפש וכל מיני כאלה, רק שהפעם, הקללות אפילו לא מתחילות לתאר את השטן המנוול שזוכה לככב בטור שלי השבוע. ככה שאולי באופן חד פעמי זה יהיה בסדר לכתוב בגסות.

לפני חודש בערך קיבלתי מכתב מחבר שלי ארנסט, ארני כמו שכולם קוראים לו. לארני יש אתר שמח ומשמח שבחיים לא הייתי מגלה לכם אותו, אם לא החלאה המטורפת, שחבל שאף אחד לא ירה לו כדור בראש, ואולי עדיף בביצים, שהיכרתי דרכו.

באתר של ארני Ernie's House of Whoop Ass יש את כל הדברים הכי חמים ומעניינים באינטרנט, בתנאי שציצים ובחורות זה מה שחם ומעניין לכם. כל התמונות, הסרטים, הקבצים, השמועות, הזיופים, הבדיחות, השירים והחדשות. כל מה שקיבלתם באימייל וישר העברתם בהתלהבות לשאר החברים שלכם.

אצל ארני הכל מתפרסם הרבה לפני היתר, והמתוק הזה גם שולח לכל החברים באתר שלו מכתבים מצחיקים עם תמונות והמלצות לוהטות מהאינטרנט. לא מעט פעמים זכיתי לכבוד גדול מהחברים שלי, בזכות דברים ששלחתי להם ממנו.

הפעם המכתב של ארני היה מוזר מאוד. שום בחורות ושום שטויות, לא רק שהוא לא היה מצחיק כרגיל, הוא היה אפילו עצוב. אחד העצובים שקבלתי בחיים. ארני סיפר על כלבה שקוראים לה דייזי בת עשרה חודשים מטקסס, ששייכת לאחד הגולשים באתר שלו. דייזי עברה התעללות קשה. איזה בן זונה מסריח, חלאת אדם מטורפת, ריסס אותה בגז והדליק אותה. הסאדיסט המנוול התרגז מזה שהיא עברה לו בחצר, אז הוא הרשה לעצמו להתעלל בה באכזריות נוראית כזאת.


 
 
דייזי האומללה נכוותה כוויות קשות, והסיכוים שהיא תשרוד קלושים. ארני סיפר במכתב שהוא מרשה לעצמו לפנות לכל החברים באתר שלו, כדי לנסות לגייס את הכסף העצום, יותר מעשרת אלפים דולר, שדרושים כדי לטפל בדייזי ולנסות להציל אותה.

עשרת אלפים דולר זה סכום אדיר כשמדובר בגולשים זרים ובכלבה שרופה שהולכת למות, שהם אפילו לא פגשו. בדרך כלל כל סיפורי הרחמנות האלה באינטרנט מתבררים כאיזו שטות, או אפילו נוכלות, שכבר רצה שנים ברשת, אבל במקרה של ארני היה ברור שזה לגמרי עניין אחר.

ארני המקסים הצליח לגייס תוך יום אחד 13,000 דולר, שנאספו מאותם אנשים שמבחוץ אולי נראים כמו טמבלים שכל מה שמעניין אותם באינטרנט זה פורנו וצחוקים, אבל התגלו בשעת מבחן כחברים אמיתיים.

באתר שלו, ארני העלה עמוד מיוחד שעוקב אחרי כל החדשות של דייזי. ולא תאמינו, אבל הכלבה האמיצה מתאוששת ומחלימה. "כל הכוויות שלה נרפאות באופן משביע רצון, למרות שהיא תישאר מצולקת לנצח" מדווח באושר הגולש מטקסס. בשבוע הבא דייזי שלו צפוייה להשתחרר מבית החולים הוטרינארי.

וחולה הנפש? הוא איש בן חמישים, שבשבוע שעבר התחיל המשפט שלו על התעללות אכזרית בבעל חיים, ואני מקווה שלבית המשפט בטקסס יש סמכות לגזור לו בדיוק את מה שהוא עשה לכלבה חסרת האונים, רק שבמקרה שלו אני לא חושב שמישהו יצליח לגייס סנט אחד בשביל הטיפולים והאישפוז.

עכשיו, מדווח ארני, אין יותר צורך בכסף, אבל אם דייזי נוגעת לכם בלב, אתם יכולים לעשות מעשה טוב למען בעלי החיים בשמה. אפשר לתרום לאחת האגודות, להוציא קערית מים לחתולים שמתייבשים עכשיו בחוץ בשמש, ואם אתם באמת אנשים עם לב גדול, למה שלא תאמצו לכם כלב או חתול שיאהבו אתכם כמו שרק הם יכולים? אתם אפילו יכולים לקרוא להם דייזי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by