ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תערוכת QuakeCon מציגה: Doom 3 
 
 Doom 3: מתמקד באלמנט האימה.   
 
אסף גנדלר Gamer

תערוכת המשחקים השנתית של חברת id Software, הציגה לעולם (שוב) את משחק הפעולה המבטיח של שנת 2003 - Doom 3

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תערוכת QuakeCon 2002, אירוע המשחקים השנתי של חברת id המתקיים מדי שנה בטקסס, ארה"ב, יצא אתמול לדרך בקול רעש גדול. כמדי שנה, הגיעו אלפי שחקני מחשב למרכז הועידות הענק כדי להתחרות במגוון משחקי החברה, ולהציץ במשחקי הדור הבא שלה.

הפעם, מלבד התחרויות הנמרצות כמובן, עמד במרכז התערוכה אותו המשחק שהצליח לכבוש גם את תערוכת E3 לפני כשלושה חודשים בלוס אנג'לס: Doom 3.

למרות שגרסת ההדגמה שהוצגה לשחקנים היתה אותה הגרסה שהוצגה לעיתונאים לפני כשלושה חודשים, חשפו הפעם מפתחי החברה מספר פרטים חדשים, הנוגעים לדרישות המערכת, סגנון המשחק והמשחק מרובה המשתתפים.

כידוע, Doom 3 הוא משחק פעולה המתמקד בצד המפחיד של משחקים אלו: סגנון משחק איטי יותר, כאשר מאחורי כל פינה עלולה להסתתר מפלצת רעבה ומרובת שיניים. אנשי id סיפרו בתערוכה כי המשחק יורכב מאזורים פנימיים וחיצוניים כאחד, כאשר האזורים החיצוניים יראו כמעט אמיתיים, ויאופיינו בסביבה חולית או הררית.

היריבים יהיו אף הם מאיימים מתמיד, וינועו בין מפלצות ענקיות מרובות שיניים, ועד ליצורים מאיימים עם משגרי טילים על הכתפיים. בידי השחקן לעומת זאת, יהיו אקדח, רובה סער, מכונת יריה, משגר טילים ו-BFG, הרובה הענק מהמשחקים הקודמים בסדרה.

דרישות המערכת של Doom 3 ידרשו כרטיס מסך מסוג GeForce 2 בלבד, אולם יחייבו מעבד במהירות 1000 מה"צ לפחות. המשחק מרובה המשתתפים יהיה כצפוי מוגבל למדי, ויאפשר לעד ארבעה שחקנים בלבד להתחרות זה בזה על רשת האינטרנט. Doom 3 צפוי לצאת לחנויות במהלך הרבעון הראשון של שנת 2003.


לכתבה המלאה של Gamer על המשחק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by