ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גוליית נגד גוליית - חברות התקליטים נגד ספקי האינטרנט 
 
 
מערכת חיים ברשת

חברות התקליטים הגדולות בעולם, הגישו תביעה כנגד חלק מספקי האינטרנט הגדולים בארה"ב, המאפשרים לגולשים גישה לאתר MP3 סיני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קואליציה של חברות התקליטים הגדולות בעולם, הגישה אמש תביעה, בה היא תובעת מספר חברות אינטרנט וספקיות רשת, על כך כי מערכות הניתוב שלהן (router), מאפשרות לגולשים גישה לאתר Listen4ever.com, הממוקם בסין, ולהעתיק ממנו הקלטות מוזיקליות שלא כדין.

בתביעה אשר הוגשה בבימ"ש פדרלי במנהטן, דורשות החברות התובעות, את הנפקתו של צו בימ"ש, שיחייב את החברות הנתבעות, לחסום את כל תקשורת הרשת, העוברת דרך מערכות התקשורת שלהן, אל ומאתר Listen4ever. בתביעה מצוין כי מגישיה לא הצליחו לאתר את בעליו ומפעיליו של האתר.

בין מגישי התביעה נמצאות חברות התקליטים החזקות ביותר, UMG שהיא חברה בת של ויונדי-יונברסל, חטיבת המוזיקה והבידור של סוני, הלייבל RCA של חברת ברטלסמן הגרמנית, ותקליטי האחים וורנר מקבוצת AOL טיים וורנר.

בין החברות הנתבעות ניתן למצוא את חטיבת הפס הרחב של AT&T, Cable & Wireless, Sprint וכן את חטיבת שירותי הרשת המתקדמים של חברת וורלדקום.

התביעה היא צעד נוסף במלחמה שהכריזו חברות התקליטים על אתרים ושירותי אינטרנט, המאפשרים החלפת קבצי מוזיקה דיגיטליים. קרבנות קודמים במלחמה זו כוללות את נאפסטר וסקור, אשר הוכו שוק על ירך, בתביעות משפטיות על סך מיליארדי דולרים, בגין נזקים על זכויות יוצרים מופרות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by