ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ניו-יורק נגד הטלפונים הסלולאריים 
 
 ``אמא. אני חייב לנתק אחרת יתנו לי קנס``   
 
מערכת חיים ברשת

חבר מועצת ניו-יורק הגיש הצעת חוק שתאסור את השימוש בטלפונים הניידים במקומות ציבוריים; העבריין ייענש ב-50 דולר; החברות הסלולאריות מתנגדות

 
 
 
 
 
 
 
 
 


ניו-יורק הייתה העיר המרכזית הראשונה בארה''ב, אשר מנעה דיבור בטלפונים סלולאריים במהלך נהיגה. כעת מתברר כי מועצת העיר ממשיכה לפעול כנגד השימוש בניידים, שהפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, לטוב ולרע. בדומה לחוקים האוסרים עישון במקומות ציבוריים מנסים במועצה לאסור את השימוש בסלולאריים, בין היתר, בספריות, בבתי קולנוע ובמוזיאונים.

חבר המועצה, פיליפ ריד, הגיש הצעת חוק לפיה ייאסר השימוש בטלפונים סלולאריים "בכל מקום אליו מוזמן הציבור או שמותרת הגישה לכלל הציבור אליו, ובכלל זאת במקומות בהם נאספים אנשים כדי לחזות באומנות או כדי לקחת חלק בפעילויות חינוכיות", לשון ההצעה. על פיה, מותר יהיה לבצע שיחות חירום מהטלפון בכל מקום מבלי להיענש. עם זאת, עבריינים ייקנסו ב-50 דולר.

"לתושבי ניו יורק נמאס מאנשים שמדברים בטלפונים הסלולאריים שלהם באמצע מחזה או סרט", אומר ריד ומדגיש: "זה מטריד, זה מציק, וכמטרד ציבורי יש להוציא נגדו חוק".

יש לציין כי חברות סלולאריות אכן מנסות ל"חנך" את קהל לקוחותיהם שלא להשתמש בטלפונים הניידים שלהם במהלך סרטים או הצגות לדוגמא. עם זאת, הן מתנגדות באופן נחרץ להצעת החוק. "האם נראה שוטרים שייכנסו לתוך אולם קולנוע וייקחו את הטלפון מאמא המשוחחת עם השמרטפית שלה? זה פשוט מגוחך", אמרה קים קו, דוברת פורום חברות הטלקומוניקציה והאינטרנט.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by