ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
היום, ערב הקראה של יצירות "במה חדשה"  

היום, ערב הקראה של יצירות "במה חדשה"

 
 
אודליה  ברקין

כותבי"במה חדשה", אתר המרכז בתוכו את מיטב היצירה המקורית העברית בספרות, שירה ופרוזה,
מקיימים ערב הקראה היום, בשעה 20:30.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הצצה לזירת היצירה המקורית העברית, און ליין
 הצצה לזירת היצירה המקורית העברית, און ליין   
היום (שני) בשעה ,20:30 בתיאטרון "תמו-נע" שברחוב שונצינו 8 בתל- אביב, מוזמנים כל סופרי המגירה, כותבי שירים בסתר ואוהבי וכותבי הפרוזה העבריים הגאים, לשתף את הקהל ביצירותיהם המקוריות, בערב הקראה מיוחד, שני במספר, שמקיימים משתתפי האתר "במה חדשה".

מזה כחצי שנה פועל האתר, שקם על חורבות האתר המיתולוגי "במה אחרת", ומשמש במה ליוצרים מכל הסוגים והמינים המחפשים מקום לפרסם את יצירותיהם.

לכל יוצר מוקדש מקום משלו ובנוסף ממוינות היצירות על פי סוגן: פרוזה, שירה וכל מה שאינו פרוזה ושירה. מי שרוצה יכול גם לקחת סיור מודרך באתר בעקבות המלצותיהם של חברים נבחרים בו שבחרו את היצירות המועדפות עליהם. האתר זכה להצלחה גדולה כיוון שהוא פתוח לכל אחד ומאפשר הצצה לזירת היצירה המקורית העברית .
 
לפני כחודש הוחלט להתחיל מסורת של ערבי הקראה מסודרים.
הערב הראשון נחל הצלחה ואף הווה מעין התגברות על מחסום פסיכולוגי עבור כמה מהכותבים באתר, שלא חשבו שיהיו מסוגלים לעמוד מול קהל ולהקריא מפרי עטם.

רשימת המשתתפים המצומצמת הלכה והתרחבה ככל שהערב התקדם ובועז רימר, העורך הראשי של "במה חדשה",מציין בעצב שרק בחורה אחת, המתקראת שולה, אזרה אומץ והקריאה מיצירותיה. הוא מנצל את ההזדמנות ופונה אליכן, היוצרות, בקריאה נרגשת, לבוא ולהשמיע את קולכן.

בין המשתתפים הערב : עידו הרטוגזון, דובי קננסינגר (עורך מגזין התרבות והאקטואליה, "האייל הקורא") ועוד רבים וטובים. עלות הכניסה הסמלית 10, שקלים חדשים, נועדה לכיסוי הוצאות המקום.
בואו בהמוניכם!

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by