ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
AOL: יכול להיות שחרגנו בדיווחי הרווחים 
 
 
מערכת חיים ברשת

AOL טיים וורנר מודה לראשונה כי קיימת אפשרות כי הגדילה פיקטיבית את מחזור ההכנסות, חשד הנבדק עתה ע"י ועדה פדרלית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
AOL טיים וורנר, הודיעה אמש, כי קיימת אפשרות כי חטיבת אמריקה און-ליין "הכירה בצורה לא נכונה" (כך במקור) בהכנסות משלוש עסקות. בתגובה זו הגיבה החברה, למעשה בפעם הראשונה, להאשמות הנבדקות עתה ע"י וועדה פדרלית, בנוגע למדיניות החשבונאית של חטיבת אמריקה און-ליין.

בהצהרה שמסרה AOL טיים וורנר, נאמר כי סך ההכנסות בהם מדובר הוא כ-49 מיליוני דולרים, משלוש עסקות שנחתמו בשנה וחצי האחרונות. החברה מסרה כי היא עדיין בודקת את העסקות הללו ואחרות, ועדיין לא הגיעה לכלל החלטה בדבר כשרות חישובי הרווחים.

פרשה זו עלתה לדיון בעקבות סדרת כתבות שפורסמה בוושינגטון-פוסט בחודש שעבר, שפירטו את הטכניקות יוצאות הדופן בהן נקטה AOL לרישום הכנסות, בהן מודעות פרסומת שמכרה eBay וההכנסות נרשמו ל-AOL. בעקבות הפרסומים החלה חקירה פדרלית בנושא, וכן הוגשה תביעה ייצוגית מצד מחזיקי מניות AOL טיים וורנר.

במקביל, פורסם היום בניו-יורק טיימס, כי מנהל בכיר ב-AOL, דיוויד קולבורן, שהיה סוגר העסקות הראשי בחברה, עזב בשבוע שעבר. קולבורן, עו"ד הוליוודי לשעבר, עמד בראש מחלקת העסקים בAOL, והיה אחראי לרוב העסקות שחתמה החברה במשך שנות התשעים. דבר עזיבתו נמסר ע"י פקידים בחברה שלא פירטו האם קולבורן עזב מרצונו או פוטר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by