ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מודעות בשליפה: מבוא להבנת הטארוט 

מודעות בשליפה: מבוא להבנת הטארוט

 
 
צילה שיראל

באמצעות קלפי הטארוט, ניתן להתחבר אל תת ההכרה ולעקוף את האגו והפחד שבדרך כלל חוסמים את יכולת העשייה ומונעים ראייה אובייקטיבית של אנשים ומצבים. מבוא לקורס על קלפי טארוט, מהמוצרים הפופולארים ביותר בתחום המיסטיקה באינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הקלפים הנם השתקפות האני העליון שלנו והשפה בה משתמשת הנשמה לבטא את עצמה וצרכיה המיוחדים. הקלפים - הנם האמצעי לתקשר עם הפנימיות שלנו, בצורה העמוקה ביותר. אנו נעזרים בקלפים על מנת להגיע לתשובות שיאפשרו לנו לחבר נבון ונכון בין ההגיון והרגש, ההכרה ותת ההכרה, שנקראים גם המודע ותת המודע.

מרבית האנשים מונעים על ידי האגו ו/או הפחד שאינם מאפשרים להם לראות את הדברים לאשורם, אלא מניעים את האדם לפעול בהתאם לפחדיו ו/או צרכיו האנוכיים של האגו, ולא בהתאם לקול הנשמה משם בא תמיד הצורך הנכון.

אם נדע להקשיב לאינטואיציה שהיא קול הנשמה, נפעל תמיד בצורה נכונה להשגת מטרותינו בחיים - ונחווה את קיומינו בצורה הטובה יותר ובהתאם לקארמה הייחודית של כל אחד ואחד.

באמצעות הקלפים, ניתן להתחבר אל תת ההכרה ולעקוף את האגו והפחד שבדרך כלל חוסמים את יכולת העשייה ובהחלט מונעים ראייה אובייקטיבית של אנשים ומצבים.
 
השאלה הנשאלת היא, כיצד ניתן לדעת באמצעות הקלפים את ההווה והעתיד. והתשובה היא, כי ידוע שהנשמה הנה בת אלמוות והמושג זמן אינו פועל לגביה. בהווה שלנו אנו יוצרים את המציאות העתידית, על ידי הקשבה לקול האינטואיציה. ובחשיבה חיובית ודמיון מודרך בהווה, נבנה את העתיד.

ובמידה ואנו יודעים לקרוא נכון את ההווה הרי שההסתברות היא, שגם את העתיד ניקרא נכון. שהרי הנשמה כבר קבעה את מהלך האירועים בהתאם לדמיון המודרך שלנו לעתיד טוב יותר.

הקריאה בקלפים הנה מאוד עתיקה ועל כן לא ניתן לדעת במדויק מהו מקורה, וארצות שונות שלהן תרבויות עתיקות מייחסות את הקריאה בקלפים כאל המצאה שלהן.

בקורס זה, נלמד קריאה בקלפים, תוך כדי הבנת הציורים ומשמעותם. נלמד איך לפתח את האינטואיציה הטבעית החבויה בנו, עד כדי הבאתה לרמה של תקשור עם האני העליון.

נלמד שיטות שונות לאבחון בעיות בקלפים. נלמד איך להתגונן בפני אנרגיות שונות של אנשים על ידי בחירת ההגנה המתאימה לנו ויצירתה סביבנו.

נלמד איך לבטל אנרגיות שליליות של אלו הבאים לקחת מאתנו ידע והשואבים אותנו אנרגטית. נלמד מה מותר ואסור בקריאת קלפים. וכל זאת תוך כדי עדכון שוטף של החומר הנלמד.

מתוך אתר "עידן המיסטיקה"
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by