ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הגימיק הבא בעולם המשחקים: זהות למכירה 
 
 
מערכת חיים ברשת

חברת משחקים רוצה לקנות את הזהות שלך במסגרת קמפיין השיווק למשחק Turok : Evolution

 
 
 
 
 
 
 
 
 
למרות כל שחשבנו, כנראה שאין גבול לגימיקים בתחום הלעוס של מכירת משחקים. חברת המשחקים הבריטית "אקליים אינטרטינמנט", המוציאה לאור של משחק Turok : Evolution, הכריזה כי היא מחפשת חמישה אנשים המוכנים למכור את זהותם, ולהחליף את שמם לטורוק למשך תקופה של שנה, כל זאת בעבור סכום של 500 ליש"ט וקונסולת המשחקים Xbox.

באתר הפרסום של החברה mynameisturok, בו היא מציעה את העסקה שאי אפשר לסרב לה, רושמת החברה כך "כמו שהחברה יכולה לרכוש לוח מודעות, מקום בעיתון או זמן פרסומת בטלוויזיה כדי לקדם מוצר חדש - אקליים מעונינת לרכוש את הזהות שלך".

בקצת יותר מ-12 שעות, לאחר פתיחת האתר, פנו יותר מ-3000 אנשים לאתר והציעו את עצמם כמועמדים לחילופי זהות. פניות חדשות נכנסות לאתר בקצב של אחת לכל 20-30 דקות.

מנהל התקשורת באקליים אנגליה, שון וויט, אמר "היינו המומים מההיענות. באופן טבעי, אנו רואים בשיווק הזהות ניסוי במדיניות השיווק שלנו. אבל אנו היינו מאוד מופתעים מהתגובה שקיבלנו לפרוייקט טורוק בזמן כה קצר".

מבצע הפרסום המקורי נשען על רעיון שהגה ד"ר שמעון קנטרל, הטוען כי המהפכה הרדיקלית בפרסום היא למתג מחדש זהויות של אנשים. "ככל שמקור המסר הוא אישי יותר, כך תהיה ההשפעה גדולה יותר ופחות מאמץ יושקע בהשגת מסת השוק הרצויה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by