ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פרפר מן התולעת 
 
 
עידו קינן

עדכנט, מוותיקי הניוזלטרים בתשלום בארץ הקודש, שודרג לרגל גליון ה-1000; עכשיו הוא נקרא ספיידרנט, ומנסה להביא מגוון תכנים מעבר לחדשות; מנהל הניוזלטר: זה כבר לא חידוש לקרוא חדשות בעברית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כשהיה פיטר פרקר תלמיד תיכון, עקץ אותו עכביש רדיואקטיבי. הדבר נתן לו כוחות על-אנושיים, והוא הפך לספיידרמן, כוכב חוברות הקומיקס וסרט הקיץ המצליח. עדכנט, הניוזלטר הוותיק מבית אנשים ומחשבים, קיבל גם כן סוג של עקיצה, ובגיליון האלף שלו, שיצא ביום א', זכה לפורמט משודרג ושם חדש: ספיידרנט.

עדכנט נוסד לפני ארבע שנים, וקדם לו הניוזלטר "העדכון השבועי", גם כן של אנשים ומחשבים, שנשלח למנויי המגזין אינטרנט וורלד. לדברי מנהל מוצרי האונליין של אנשים ומחשבים, בני רן, עדכנט לא עבר שינויים משמעותיים עד הגיליון האלף, וכעת הוא יתווך אל הגולשים תכנים מפורטלים ואתרים רבים.

"הכיוון תמיד היה להביא יותר מחדשות. הוא נתפס כעיתון חדשות, אפילו שלא התכוון להיות כזה, בעיקר בגלל איך שהוא מוגש, ולכן החלטנו לשנות אותו", הסביר רן. "לפני ארבע שנים זה היה חידוש לראות חדשות בעברית באינטרנט. לא היו אז אתרי חדשות. לקרוא היום חדשות באינטרנט זה לא מרגש אף אחד, גם לא בעברית, ואף אחד לא ישלם על זה כסף".

המגזין משווק כעת תחת הלוגו "ספיידרנט, הסוכן שלך ברשת. לדברי רן, "תכנים זה לא רק כתבות וחדשות, זה גם קניות ומדיה זורמת, אתרים ותוכנות להורדה. ספיידרנט נועד לתווך בין כל החומר באינטרנט לבין הגולש, שאין לו 24 שעות ביממה לחפש חומר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by