ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בניגוד לפרסומים: הוטמייל ישראל עדיין בחינם 
 
 
עידו קינן

אתר החדשות דה מרקר: הוטמייל ישראל תגבה תשלום בתוך שלושה חודשים; הוטמייל ישראל: טרם נקבע תאריך יעד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת MSN ישראל, מפעילת שירות האימייל האינטרנטי החינמי, הוטמייל ישראל, מוסרת שטרם נקבע תאריך יעד לתחילת גביית תשלום על שירותי ערך מוסף. ההודעה יצאה בעקבות ידיעה, שפורסמה הערב באתר דה מרקר, לפיה השירות יהפוך לשירות בתשלום בתוך כשלושה חודשים. MSN ישראל מבהירה, כי השירות הבסיסי ימשיך להינתן בחינם.

לפי הדיווח של הכתב ערן גבאי בדה מרקר, אינטרנט זהב, שמחזיקה בבעלות על אתר MSN ישראל יחד עם מיקרוסופט ישראל, תגבה 20 דולר לשנה מכ-230 אלף מנויי השירות. התשלום ייגבה לפי נפח התיבה של כל לקוח. עוד פורסם, כי התשלום ייגבה רק מעבר למספר מסוים של אימיילים בתיבה, ועל כן לא יחול על כל הגולשים.

"זה ממש ממש לא נכון", מסר בתגובה דובר MSN ישראל. "אנחנו עדיין מצהירים כי התוכנית הבסיסית תמשיך ותהיה בחינם כל הזמן. לא נקבע שום תאריך לתחילת הגבייה על שירותי הערך המוסף". לדברי הדובר, גבאי לא פנה לקבל תגובה רשמית לידיעה. גבאי אישר לחיים ברשת, שפנייה כזאת אכן לא נעשתה.

בפברואר התפרסם בידיעות אחרונות ראיון, בו אמר מנכ"ל MSN ישראל דאז, דורון ליבשטיין, כי הוטמייל ישראל יעבור להיות בתשלום לכל מי שלא יהיה מנוי של שירות הגלישה העתידי של החברה. מספר ימים לאחר מכן, הוציאה MSN ישראל "הודעת הבהרה" למנויי השירות, בה היא הסבירה שהשירות הבסיסי ימשיך להינתן בחינם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by