ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ההיסטוריה האלטרנטיבית של משפחת סימפסון. אתרי השבוע 

ההיסטוריה האלטרנטיבית של משפחת סימפסון. אתרי השבוע

 
 
הילה בקמן

אתר עם מיטב הקונספירציות העולמיות, מומחה חלומות מלמד את שיטותיו, אתר שמקבץ כל סיפורי בריאת העולם וגם משחק אתגרי - זהה את הסלבריטאית לפי ישבנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Guess the Dictator or Sit-Com Character

 
אתר ובו משחק מאתגר ומשעשע, המבקש מכם לבחור דמות מסיטקום או רודן מפורסם (ולא לגלות לו). אח"כ, באמצעות סדרת שאלות כן\לא, יגלה האתר את דמותכם הסודית. גם בידור, גם מרחיב אופקים וגם מזל שזה לא על כסף כי האתר כמעט תמיד מצליח לחשוף אתכם.
 

Dream Coach

 
לאון, מומחה לפיענוח חלומות, אימץ לעצמו את התואר 'מאמן חלומות', וכמתבקש מהתואר הוא מספק את המידע הנחוץ לשם פענוח החלומות. האתר מכיל פירושים לסמלים, רגשות ומשחקי מילים, יומן מקוון המשמש למעקב אחר חלומות, ולמקרה שהאימון כשל, אפשר לבקש מלאון עזרה אישית במלאכת הפענוח.
 

The Memory Hole

 
אתר זה, המתעדכן כמה פעמים בשבוע, חושף פרשיות עלומות וסודיות של בעלי שררה פוליטית או כלכלית. בין שאר החומרים המרתקים, מצויים באתר תזכיר של חברת טבק שדנה בלקוחותיה בני התשע, רשימת 599 החומרים המסוכנים שמוסיפות חברות אמריקניות לסיגריות, מסמך על פצצת האטום שתכננה ארה"ב להטיל על אירופה במלחמת העולם השניה ועוד.
 
 

What If

 
כפי הנראה, עודף זמן פנוי, דימיון מפותח וכמיהה לנכס סדרת טלוויזיה אהובה, הם שהניבו את האתר התמוה הזה, אשר כולו ספקולציות של ג'ון בואמן בן ה-14 אודות מה שהיה קורה אילו הדמויות והמצבים בסדרת הטלוויזיה 'משפחת סימפסון' היו מעט שונים. התרחישים השונים עוסקים במה היה קורה אם: הומר לא היה קרח, מגי לא היתה נולדת, ליסה היתה אוכלת בשר, קראסטי לא היה ליצן, מארג' היתה מתחתנת עם ארטי, ועוד תרחישים מפילי לסת ומרימי גבה.
 

The Big Myth

 
מטרתו של אתר זה היא לפתוח לילדים צוהר אל תרבויות שונות בעולם, על ידי הצגתם של סיפורי בריאת העולם על פי המיתולוגיות השונות, באמצעות אנימציית פלאש מקסימה והסברים מפורטים. כמו כן, מכיל האתר גם מידע היסטורי על התרבויות, פרטים על האלים, אפשרות לשלוח סיפור בריאה מקורי שאולי יתפרסם באתר ומדריך למורים.
 

Who's Butt?

 
הזדמנות לבדוק עד כמה אתם בקיאים באורחות חייהם של ישבני סלבריטאיות באמצעות משחק אתגרי, בו אתם נדרשים לחבר בין סלבריטאית לישבן.
 

מילים לשירים עבריים

 
אתר זה מצטרף לתופעת ההתרפקות הכללית (והמבורכת) על הזמר העברי כדוגמת שעשועון הטלוויזיה 'לא נפסיק לשיר' והקאמבק הגדול של ערבי השירה בציבור, ומציג מאגר מילים של שירים ישראלים. מפעילי האתר מבקשים את עזרתכם בשליחת מילים נוספות, וזאת הזדמנות מצויינת למלא את המאגר במילים לשירי זמר מזרחי הנפקדות ממנו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by