ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חגיגת הלינוקס הגדולה מכולן 
 
 יורמי כל העולם התאחדו   
 
מערכת חיים ברשת

מחר תיפתח ועידת עולם הלינוקס בסן פרנסיסקו, האירוע החשוב ביותר בקרב קהילת הקוד הפתוח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גיקים חיוורי פנים, אנשי עסקים, אנרכיסטים, האקרים ושאר מתעניינים צפויים להיאסף מחר בסן-פרנסיסקו, לרגל ועידת אקספו עולם הלינוקס. הועידה, העומדת להיערך בין התאריכים 13-15 לאוגוסט נחשבת לחגיגה השנתית הגדולה של אנשי הקוד הפתוח.

בוועידה, שהיא האירוע החשוב בעולם הלינוקס והקוד הפתוח, עומדים לשאת דברים אישי מפתח מתעשיית המחשבים אשר נחשבים לתומכי לינוקס. יו"ר סאן, סקוט מק'נילי, עתיד להכריז על קו שרתים חדש מבוסס לינוקס של החברה, ולנסות להסביר איך מקדמים את נושא הקוד הפתוח וגם להרוויח כסף מהעניין. בין הנואמים הנוספים שיופיעו במהלך הועידה נמנים מנכ"ל אורקל, נשיא חברת Google ואנשי מפתח מאמאזון, Red Hat ו-IBM.

אחד משיאיו המובטחים של האירוע היא תחרות "פינגווין הזהב", בה נבחרים משתתפים מהקהל ומצורפים לשתי קבוצות של דמויות מעולם הקוד הפתוח, הנאבקות האחת בשניה בתחרות פרועה של טריוית לינוקס ושאר התחכמויות.

למי שישתעמם מהבדיחות הפנימיות של גיקים ויורמים המתחרים מי יותר חכם, תמיד עומדת האופציה לסור לתערוכה הסמוכה בה יציגו חברות, קטנות כגדולות, הקשורות לתחום הקוד הפתוח ולחזות בפלא השמיני של תבל - דוכן של חברת מיקרוסופט באירוע לינוקס. מארגני האירוע הבטיחו כי המציגים לא יורשו ללבוש אפודות חסינות כדורים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by