ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חם ברשת: ספיישל בחירות 

חם ברשת: ספיישל בחירות

 
 
שירה גל

מרתון צחוקים, ביזאר ומשחקים שיעבירו לכם את יום השבתון בפאנן, ואף מילה על פוליטיקה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

כרישים זה חמוד?

 
במשך שנים ארוכות חשבתי ש"מלתעות" הוא סרט מפחיד, ונמענתי מלהתקלח ביחידות. אך מסתבר כי כסילה הייתי, ובעצם מדובר בסרט רומנטיקלי. כן, זהו סיפורו של כריש בודד וענוג, ושני גברים קשוחים שאהבו אותו. הרוחצים בים לא צרחו מחרדה אלא משמחה, איברים נקטעו לא באכזריות אלא בתור קורבן של אהבה, ושני הגברים הקשוחים גילו את הצד הנשי שלהם ואימצו את הכריש לליבם משל היה צ'יוואווה בחצאית טוטו. מישהו אמר פה הר ברוקבאק? לא? יופי.
 

מוטיב חוזר

 
ועוד פנינה קולנועית מהמאה שעברה. קוראים לזה "פני צלקת", וזה סרט חזק ביותר, מלא בפעלולים, אפקטים שלא נראו כמוהם, דיאלוגים שנונים וכוסיות לרוב. יכול להיות שבפעם הראשונה שתראו את הסרט תתעורר בכם תחושה מוזרה שהתסריט נורא חוזר על עצמו.. חוזר על עצמו.. חוזר על עצמו... אבל תוך כמה שניות תתרגלו לרעיון ותתחילו לזמזם.
 

מה מזג האוויר שם למעלה?

 
ההולנדים הם יצורים גבוהים מטבעם, וזאת מכיון שיש להם שאיפות אחרות. יחד עם זאת, מעל כולם מתנוססת בחורה אחת. מספרים שהיא מאוד בלונדינית, אבל המקסימום שתצליחו לראות לה זה את בית השחי התחתון, וזאת עקב גובהה הלא פרופורציונלי. חבר שלה, לעומת זאת, נראה דווקא די שמנמוך, אבל לכו תדעו, אולי הוא בדיוק התכופף.
 
 

שורת פתיחה אחת פחות

 
אי שם בעולם, עובדת בחורה חביבה בתור השעון הדובר העירוני. המשכורת לא רעה, השעות נוחות, ותופעת הלוואי היחידה היא, שכל פעם ששואלים אותה בתמימות מה השעה, היא מוציאה דוקרן קרח ודוקרת את השואל האומלל במשך 60 פעם תוך כדי שהיא קוראת בגרמנית ספרותית "מה השעה, הא? תקנה שעון יא חולירה! מה הבעיה לקנות שעון? כמה כבר עולה שעון? אין לך שעון בסלולרי?! חלאת המין האנושי אתה ושכמוך". הנה הצצה נדירה.
 

חוכמה גדולה

הסירטון הזה מתהדר בשם "חיות חכמות", אך כמדומני שמדובר בהונאת הציבור. מה חכם בחיות האלה? האם הן פותרות תרגילים בחדווה? האם הן הגיעו לרמת קושי גבוהה בסודוקו? האם הן כותבות מאמרים למגזינים רפואיים בהודו? לא! הן בסך הכול חיות, והמטרה שלהן היא לא להפוך לסטייק בסוף היום. כשאני עושה את הדברים שהן עושות, מוציאים לי צו אישפוז.
 
 

הרגע היה

 
ההבדל המהותי בין נשים לגברים הוא, שגברים ילכו לאיבוד במשך עשרים דקות, עד שהם יגיעו למסקנה שהגיע הזמן לקנות GPS, ולתרץ את העניין בחיבה לגאדג'טים. נשים, לעומת זאת, מבינות שהגבר הלך לאיבוד עוד לפני שזה באמת קרה, אך במקום לתמוך בו בעניין ה- GPS, הן לוחצות עליו לבקש הכוונה. סירטון זה מוכיח כי מדובר בבעיה כרומוזונלית. עוד בהיות הגבר זרעון, הוא מוצא עצמו אבוד במקומות בהם השמש לא זורחת. מוסר השכל - הומו מי שלא קונה GPS.
 

כיצד נגיע לקלפי

 
אינני יודעת אם כבר הלכתם להצביע היום, אבל בכל מקרה, כשכבר תלכו לעשות את זה או לחילופין תלכו לאירוע חשוב אחר, אל תשכחו לקחת איתכם הליכה מטופשת. כן כן, כזו שתמיד רציתם באייטיז, אבל בדיוק אזל. פשוט תבחרו דמות ורקע, תכווננו אותה לאורך מספר צעדים, שימו את רמת המטופשות בפול ווליום וצאו לדרך, לאט ובזהירות.
 

תעשו סיבוב

 
מכירים את האתרים האלו, שאתם נתקעים בהם בלי סיבה נראית לעין אבל לא מצליחים לצאת משם אלא אם כן עברתם דף דף ובדקתם בדיוק מה קורה שם? אז הנה, שלא תגידו שלא אמרתי - כל עמוד פה מציג סיפור, תמונה או אנימציה מדבקת, בחלקם חוזר מוטיב כיסאות משונה. לא יודעת למה. אני נתקעתי על דף מספר 8 לרבע שעה מענגת, דף מספר 17 דפק לי את המוח, ובמספר 11 אמרתי וואו. מבטיחה שגם לכם זה יקרה.
 

אני רק שאלה

 
תמיד רציתם לדעת מה מסתתר מתחת לחצאיות של הסקוטים. טוב נו, אז הנה התשובה. מה תעשו עם המידע הזה? זו כבר בעיה פרטית שלכם.
 

לא העתקנו, זה היה ככה

 
הנה שלושה אתרים ישראלים פרופר, דוברי עברית שוטפת בסלנג עכשווי וכולי. למרבה הפלא, הרעיון העומד מאחורי כל אחד מהם מועתק באכזריות מכל מיני אתרים פופולארים אחרים ברשת. זה לא הופך אותם לפחות טובים, אבל זה בטוח מקצר את חיי המדף שלהם. גלשו ותהנו כל עוד אף אחד לא תובע את המנהלים -

my music - פה תוכלו לשמוע רדיו חופשי חופשי, בלי לפתוח איזה פלייר ולתקוע את המחשב. לאקזוטיים שבינכם מחכים גם תחנות רדיו מאסיה, אירופה ועוד מקומות..הממ.. אקזוטיים.

DAK.co.il - האתר הזה פועל בשיטת תיוג המועדפים, בדיוק כמו del.icio.us, רק בעברית. מי יודע, אולי פתאום הטרנד הזה של תיוג מועדפים יהפוך לפופולארי.

ענן: מה הקשר בין המילה "ענן" לאלבום תמונות ברשת? אם אתם באמת רוצים לדעת, חפשו את המפעילים של האתר. אני מנחשת שהם מתחבאים בפליקר, לפי הרמזים העבים שהם שתלו באתר שלהם, שהוא, דרך אגב, דווקא אחלה אתר לשיתוף תמונות. אל תספרו שאמרתי.
 

תן לאצבעות ללכת

רגע לפני שאנחנו גולשים למשחקים, הנה קטע מטורלל משהו, המציג ברייקדאנס אצבעות. באמאשך? ברייקדאנס אצבעות! אני יכולה לחשוב על כמה דברים אחרים שהייתי מבצעת עם אצבעות כאלה, אבל דברים מהסוג שאני חושבת עליו לעולם לא יובילו לתהילת רשת, ולכן נדונתי להישאר בבית, אומללה ומסופקת.
 
 

איך יוצאים מזה?

 
החוכמה העיקרית במשחק הזה, היא לעבור את השלב הראשון ולשחרר את הודיני מהשרשראות בעזרת מקשי החיצים. אם תצליחו לעשות את זה, סימן שיש לכם סיכוי לצלוח גם את שאר שלבי המשחק, הנע על הסקאלה העדינה שבין הזוי למטופש, ויחד עם זאת - מרתק. הו, מיסתורי המין האנושי.
 

אדוני, אתה מסתיר את הפרסומות

 
הרץ העירום תוקף שנית, והפעם במשחק הרבה יותר משוכלל ממה שהיכרנו עד כה. הפעם אתם מוצבים במגרשי ספורט שונים, והמטרה היא להניף את שלט הפרסומת לפני כמה שיותר צופים לפני שיתפוס אתכם שוטר. שימו לב לצופימטר בתחתית המסך - הוא מראה לכם כמה צופים שמים עליכם עין באותו רגע, וכך תקבלו יותר כסף עבור החשיפה. שימו לב פעמיים, שאם סתם תתרוצצו על המגרש כדי להסב את תשומת הלב, אתם עלולים לחטוף גז מדמיע בראש. אז תאספו בונוסים על הדרך ותראו להם מה זה. לא ממכר בכלל.
 

הפוך, גוטה. הפוך

 
משחק המיומנות הזה יפעיל אצלכם את כל הנוירונים שאחראים על קשר עין-יד-מוח-גוף. המטרה היא להפעיל את הזרוע הרובוטית הכה מעצבנת בתוך מבוך עגול, רק כדי להוציא ממנו איזה עיגול כחול קטן. השלב הראשון זה לחימום, אך מהשלב השני ואילך אסור לכם לגעת בדפנות, וכאן זה כבר נהיה מאתגר. אני חוזרת – מאתגר! מתסכל זה למפסידנים.
 

הורדתי, שיחקתי, נתקעתי

 
יוצרי המשחק עשויים לזכות בתואר "המתעללים הנחמדים של השנה" בזכות המשחק הזה. המטרה היא לעזור לפרופסור לפתור את החידות המטרידות אותו בכל שלב, מבלי להפוך לפרופסור אנימציה בעצמך מרוב תיסכול. הנחמדות של היוצרים מתבטאת בכך שצריך להוריד את המשחק הזה למחשב, וזה אומר שהוא תמיד יהיה שם בשבילכם, כדי שתוכלו שוב לשבור עליו את הראש ולהיות מתוסכלים. איזה מזל, הא?
 

ההרפתקאה מתחילה בתוכי

 
והנה עוד משחק להורדה, הפעם לחובבי משחקי האסטרטגיות שבינכם (בקיצור, לגיימרים חובבנים עד כבדים). קוראים לזה 'דופוס', והוא קווסט חדש יחסית ברשת, שבעצם משלב גם משחק תפקידים וגם ריבוי משתתפים, וגם המון דמויות לשחק איתן, וגם אנימציה מושקעת, וגם עוד כל מיני דברים שאני לא כל כך מבינה בהם, אבל הביקורות מהללות, ולכן נכנעתי ללחץ הקהל.
 

למעוך את החמוד

בהתחלה סברתי שיש להקפיץ את הגוזל החמוד אל על ואז לצפות בו נמרח על הרצפה. מסתבר שלא, אבל אם גם אתם טעיתם אל תתבאסו, אני חושבת שזה משהו בעיצוב של המשחק שגורם לך להאמין בדברים שלא קיימים באמת. נסו לשחק את המשחק הזה כשאתם באוברדוז של אספירין והכול יסתדר. אבל רק למקרה שלא, אני חוזרת על החוקים - מקפיצים, מקפיצים, מקפיצים, עד שקולעים את הגוזל לסל. אל תדאגו, הוא אוהב את זה. כי הוא על אקסטא.
 
 

טורים אחרונים בחם ברשת:

ללקק לך ת'חתול: דברים שאנשים יעשו בשביל להתפרסם, ומשחק חידה שמשגע את הרשת
הגלדיאטוריות: בריטני, ביונסה ופינק נלחמות על פחית פפסי, וציץ מציץ מכה ברחבי העולם
דרושה מושלמת: השאלון שימצא לכם את אשת החלומות, יפניות מסובבות ודרו בארימור
מכת רטרו: חביתוש, קישקשתא ומר קו נותנים בראש עם רגעי נוסטלגיה קשים
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by