ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נאפסטר למכירה פומבית 
 
 קבורת חמור לחתול   
 
מערכת חיים ברשת

יש לכם 25 מיליון דולר? עכשיו גם אתם יכולים לרכוש את נכסי חברת נאפסטר העומדים למכירה פומבית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כך חולפים הזמנים. נכסי חברת נאפסטר, שירות שיתוף הקבצים שפרץ את הדרך עבור קהילת הMP3, אשר בשיא ימיו שירת למעלה מ-60 מיליון איש, הוצאו ביום שישי למכירה פומבית במחיר התחלתי של 25 מיליון דולר כאשר הדד ליין להצעות המחיר הוא בעוד שמונה ימים.

נושי חברת נאפסטר, אשר פשטה רגל בעקבות גל התביעות המשפטיות שתעשיית המוזיקה הרעיפה עליה, בחרו בחברת "טרנויט' סקיוריטיז", חברת בטחונות, ליצור עניין בקרב רוכשים פוטנציאלים מעתה ועד תום מועד הגשות הצעות הקניה ב-21 לאוגוסט. טרנויט' פנו לכל גורם שנראה להם רלוונטי חברות נכסים, קמעונאי מוזיקה, חברות מדיה ואף לאותן חברות התקליטים אשר הביאו את נאפסטר לכדי פשיטת רגל השנה.

אותם גורמים אשר יהיו מעונינים לרכוש את החברה יצטרכו לתת הצעה גבוהה מזו של ענק הפרסום הגרמני, ברטלסמן, אשר הבטיח להוסיף 9 מיליון להצעתו המקורית למכירה שתתקיים ב-27 באוגוסט, ובכך להביא את סך הצעתו לסכום העולה על 100 מיליון דולר. ברטלסמן נתן מקדמה לנאפסטר, בצורת הלוואה בת 85 מיליון דולר, ומממן את הוצאות התפעול של החברה בזמן הארגון מחדש עקב פשיטת הרגל.

וועדת נושי החברה, אשר מונתה ע"י שופט המטפל בפשיטת הרגל, כוללת את חברת עורכי הדין לשעבר של נאפסטר ונציגי מספר חברות מוזיקה ותוכנה, מקווה להשיג הצעה טובה יותר בסיועה של חברת טרנויט'. וועדת הנושים מאמינה כי השופט לא יכיר ברוב הסכום הראשוני בן 85 מליוני הדולרים שהשקיעה חברת ברטלסמן. במקרה זה הצעת מחיר על סך 25 מיליון יכולה לזכות במכירה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by