ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מי זה דופק בדלת? 

מי זה דופק בדלת?

 
 
יוני  שדמי

ישישים סינים, מזכירה ווירטואלית, ובלש פרטי בתוך ההארד-דיסק. שלוש תוכנות ראויות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Whois

מי השכנים של החבר שלך מהאינטרנט?
 מי השכנים של החבר שלך מהאינטרנט?   
Whois היא תוכנה קטנה, חכמה, ויעילה מאוד. הרעיון, כדרכם של רעיונות טובים, פשוט מאוד: לוקחים את מנועי החיפוש האנושיים הטובים ברשת, זורקים פנימה כמה פיצ`רים מתקדמים, שמים את הפיניש עם ממשק מוקפד וכמה דובדבנים מלמעלה, מערבבים היטב, ומקבלים כלי שבלשים פרטיים בעידן הפרה-אינטרנטי היו מוכנים להרוג בשבילו.

Whois מאפשרת למשתמש לקבל מידע עדכני ומדויק על חלק לא קטן מאוכלוסיית העולם המערבי. התוכנה הקטנה הזו משלבת מספר גדול של מנועי חיפוש למציאת כתובות דואר אלקטרוני, מאתרי מידע ממשלתי, חוקרי מידע מביטוח לאומי במגוון ארצות, חפשני רישיונות נהיגה, ושאר דרשני מידע, בכדי לדלות כמה שיותר מידע על אישיות ספציפית. אפשר לדעת היכן גר מושא החיפוש, מי השכנים שלו, מה כתובת הדואר שלו, באיזה קבוצות דיון הוא מסתובב, ואפילו מה מזג האוויר במקום מגוריו. רק באינטרנט.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל 1.5 - מגהבייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98\אנ.טי
 

איי-צ'ינג

קומבינציית חום-קיא אל מול הנצח
 קומבינציית חום-קיא אל מול הנצח   
איי-צ`ינג הוא ספר סיני עתיק, מהסוג שנהנה עכשיו מקאמבק רציני כחלק מגל הניו-אייג` העכור ששוטף את מקומותינו. אם אני מבין נכון, בשנים עברו נהגו קשישים סינים מבולבלים קמעה להפיק ממנו תובנות גדולות, וכעת, משהוסר האמברגו המעשי שהוטל על סין, יכולים גם אנו, בני המזרח התיכון המיוזע, ליהנות מחוכמתם של אותם גמדי אלצהיימר חביבים בעלי עיניים מלוכסנות.

התוכנה הזו מביאה את חוכמת האיי-צ`ינג למחשב הפי.סי, עם תובנות נוסח "אתה תצא למסע. רק מעשה ידך יעמוד בדרכך" בפונט "אהרוני" סטנדרטי. הלימוד הראשוני קצת מסובך, וגם קומבינציית הצבעים יכולה לעבור מקצה שיפורים רציני, אבל היי, מה הם תפריטי פקודות מבולבלים צבועים בחום-קיא אל מול הנצח?

להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל 340 - קילובייט
דרישות מערכת - מערכת 95\98\אנ.טי

 

Virtual Secretary 2000

מלבד השם הדאווינרי שלה - "המזכירה הווירטואלית", יעני מזכירה, אבל לעניים - יש לתוכנה הזו שימושיות אמיתית ויציבה: אורגנייזר אישי, ספר טלפונים, חייגן אוטומטי, ספר תזכורות, ושאר פיצ`רים ראויים שבדרך כלל ממלאת בחורה חביבה אך מושכת משכורת.

הייחוד העיקרי של המזכירה הווירטואלית הוא חוסר ייחודה - הסטנדרטיות המודגשת שלה, שמתבטאת גם בתפריטים ובממשק וגם בכלים עצמם, מאפשרת שילוב חלק עם חיי היומיום במשרד, ותוך כמה ימים, לא תבינו איך הסתדרתם בלעדיה.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל 800 - קילובייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98\אנ.טי
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by