ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הנאות ויזואליות לנשים 

הנאות ויזואליות לנשים

 
 
הילה בקמן

האתר של האישה הגבוהה בעולם, טכנאי שיניים אמריקאי חובב גרפיקה שמציע לצייר לכם על השיניים, אתר שנלחם בהתמכרות לתכשירי לחות לשפתיים והאתר שמאפשר לנשים לשטוף את העיניים עם מעט (בעצם הרבה) עירום גברי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Visual Sensations for Women

 
אתר זה נועד למלא את הואקום שנוצר בתקשורת החזותית גדושת הייצוגים המרומזים עד בוטים של עירום נשי, ולחגוג את העירום הגברי בכל פגיעותו והדרו, על ידי הצגת המצבים שבהם גברים חושפים את נתוניהם הטבעיים להנאתן של נשים לבושות למשעי. נשים מוזמנות לשטוף את העיניים, בין השאר, בתמונות של מסיבות רווקים, חדרי הלבשה גבריים, גברים מאוננים, ולקרוא סיפורים אמיתיים בהם מעורב עירום גברי.
 

Anna Swan Digital Collection

 
באוגוסט 1846 נולדה אנה סוואן במשקל של 6.7 ק"ג, בגיל ארבע דיברה עם אימה בגובה העיניים ובגיל 15 כבר התנשאה לגובה של 2.16 מטרים בלבד והפכה לאישה הגבוהה ביותר בעולם בכל הזמנים. מעבר להצגה המפורטת של סיפור חייה הלא שגרתי מכיל האתר גם מידע על החיים במאה ה-19 באיזור, אוסף גדול של צילומים ומשחקים.
 

Ron Grant

 
רון גראנט הוא טכנאי שיניים ומאייר מקצועי מג'ורג'יה, ארה"ב, שיום אחד היכה בו הרעיון (הביזארי), לשלב בין שתי המיומנויות בהן התברך, ולעטר כתרי שיניים מפורצלן. אלו שחשקה נפשם לגלות עם חיוכם שן מעוטרת בחרק, בלוגו של קבוצת הכדורגל החביבה עליהם או כל דבר אחר העולה על הרוח, מוזמנים לשלוח את הכתר עצמו או את הוראות רופא השיניים עם צילום ברור של הציור הרצוי וכסף כמובן.
 
 

DayOfBirth.co.uk

 
הזינו את תאריך יום ההולדת שלכם ותגלו כמה ימים, שעות ושניות אתם שואפים ונושפים את אוויר העולם, מיהם המפורסמים שנולדו באותו היום, מהם האירועים החשובים שהתרחשו בתאריך זה, אילו חגים נחגגים ביום חגכם ועוד.
 

אתר הסיכומים של תום רון

 
תום רון, תלמיד חטיבת ביניים רציני ויסודי, בנה מאגר סיכומים של מקצועות לימוד שונים ידידותי, נוח לשימוש ואף מעורר השתאות (בקרב אנשים שלא ניחנו בסגולותיו), לנוחיותם של העצלנים, הפזורים והמבריזנים.
 

Lip Balm Anonymous

 
מטרתו של האתר הרציני מחד והמחוייך מאידך, היא לשמור על שפתותיהם של אנשים בעולם נטולות תכשירי לחות לשפתיים ולעזור לאחרים שנפלו בתכשיר להשתחרר מהתמכרותם. מי שחשוב לו להישמר או להיגמל מההרגל המסוכן (אליו מתרגלות מסיבות לא ברורות נשים בעיקר), יגלה מידע מקיף על התכשירים השונים, דרכי השיווק המניפולטיביות של היצרניות, תהליך ההתמכרות, צעדים לגמילה, עדויות מפי מכורים ועוד.
 

אתר הרובוטיקה הישראלי

 
חובבי רובוטיקה ישראלים יכולים לעיין במאמרים העוסקים בתוכנה ובחומרה, להיעזר במדריכים לבניית רובוטים, לקבל פרטים על תחרות רובונר (תחרות בניית רובוטים שנועדו לאתר ולכבות אש), לקבל פרטים על הקבוצות הישראליות המשתתפות בתחרות ולהתדיין איתן בפורום, ולהתרשם מרשימת הספרים הנוגעים לתחום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by