ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הקץ לרשימת הקניות 
 
 השלב הבא - עגלות שמכינות קפה   
 
מערכת חיים ברשת

רשת סופרמרקטים בבריטניה בוחנת סורק בר-קודים נייד העשוי לבשר את תום עידן הפתקים למכולת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כמה פעמים הגעתם לסופר עם רשימת קניות שהכנתם מראש וברגע האמת, מייד לאחר שלקחתם עגלה, גיליתם כי חור שחור שנפער בכיס המכנסיים בלע את הפתק. כמה פעמים הלכתם עם הרשימה ביד אך העיניים והלב היו מרוכזים בערמות הכל טוב שעל המדפים, ובסופו של דבר עוד פעם יצאתם עם עגלה עמוסה שלא הבנתם מה הקשר בינה לבין רשימת הקניות המקורית. לא עוד.

סורק בר-קודים נייד נמצא עתה בתהליך ניסוי ברשת סיינסבורי'ס הבריטית. הסורק, המעוצב כביצה, נמסר לידי הלקוחות ללקיחה הביתה. כאשר אזל מוצר מסוים, סורק הלקוח את הבר-קוד והמוצר מצטרף לרשימת הקניות האלקטרונית. בבואו של הלקוח לסופרמרקט, יחובר המכשיר למחשב הממוקם בחנות וצוות החנות ישקוד על איסוף המוצרים לסל בעוד ללקוח יש זמן להתבוננות עצמית או איזון ספרי החשבונות.

"אנשים יכולים להסתובב עם הסורק לכל מקום. הגעת למסיבה ואהבת את היין שהוגש? פשוט צרף אותו לרשימת הקניות שלך" הדגים דובר החברה, גרג דוסון, שימוש יצירתי במכשיר.

הניסוי אותו עורכת החברה מקיף כ-200 לקוחות ונערך בסניף אחד בלבד בשלב זה, רשתות מתחרות מחכות לתוצאות הניסוי. הסאנדיי טלגראף מסר כי הרשת טרם הגיעה להחלטה האם לחייב את הלקוחות בתשלום עבור שירות זה.

פסיכולוגים העוסקים בתחום הצריכה מעריכים כי הסורק עשוי לזכות בהצלחה גדולה יותר בקרב נשים, אשר נוטות להראות נאמנות למותגים מסוימים על פני עריכת קניות באופן אימפולסיבי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by