ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לעיניך בלבד 
 
 הציבור מוזמן להדליף. עמוד באתר   
 
מערכת חיים ברשת

אתר חדש מציג לעולם תכתובות פנימיות של החברות הגדולות, מ-IBM ועד קוקה-קולה. בשביל לקרוא את הכל צריך לשלם 45 דולר, ויש מי שמוכן להשקיע

 
 
 
 
 
 
 
 
 

"עובדי קינקו'ס היקרים, כמה מבעלי המניות בחברתנו פנו לבית משפט בקליפורניה, בדרישה לראות דוחות מסויימים של החברה. בשלב זה אנחנו מבקשים מחברי הצוותים לא להשמיד או לשנות תוכן של מסמכים מהתקופה שבין 1 בינואר 1997 ו-1 ביולי 2002, מבלי להתייעץ לפני כן עם קוין ריזינג מהמחלקה המשפטית. בברכה, לסלי קלאסן, יועצת אחראית"

זוהי אחת ממאות הודעות הדואר האלקטרוני והתכתובות הפנימיות שנחשפות באתר Internal Memos.com שעלה השבוע לרשת. האתר מציג מכתבים מסווגים שנשלחו, בשלוש השנים האחרונות, על ידי מנהלים בעשרות חברות אמריקניות, ביניהן מיקרוסופט, hp, יאהו, ו-IBM.

בין המכתבים: מנהלי קוקה קולה מתכוננים לאלפי תביעות על אפלייה מינית וגזעית, מנהלי Cnet מפתיעים את העובדים בהודעה על פיטורים המוניים, וכוכב של קומדיה ברשת ABC משתולל מזעם אחרי שכתובת האימייל שלו נחשפה.

הגישה לחלק מהמסמכים היא בחינם, אבל בשביל לקרוא את המכתבים המעניינים באמת, יש לשלם לאתר דמי מנוי של 45 דולר בחודש.

Internal Memo הוא שירות של אתר Fucked Company, העוקב בשמחה לאיד אחרי נפילתן של חברות הי-טק, ואף מזמין את הגולשים להמר מיהי החברה הבאה שתתרסק. אתר המזכרים הפנימיים הוא לבטח רב ערך ל"מהמרים הכבדים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by