ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
רונית תירוש על ליקויי למידה 

רונית תירוש על ליקויי למידה

 
 
הנהלת הפורומים
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רונית תירוש, לשעבר מנכ"לית משרד החינוך, מתארחת בפורום ליקויי למידה

 
 
רונית תירוש, בעלת תואר ראשון בערבית ותואר שני במינהל חינוך מאוניברסיטת ת"א, החלה את דרכה במערכת החינוך כמורה לערבית. בהמשך מונתה למנהלת תיכון עירוני ט' בתל אביב, תפקיד בו כיהנה שמונה שנים. כמו כן, ניהלה את מינהל החינוך, התרבות והספורט בעיריית תל אביב. במרוצת חמש השנים האחרונות, שימשה כמנכ"לית משרד החינוך תחת השרה לימור לבנת. לאחרונה סיימה את תפקידה והודיעה על הצטרפותה למפלגת 'קדימה'.

מאז מונתה למנכ"לית משרד החינוך פעלה תירוש במרץ למען קידום תחום ליקויי הלמידה. לפני כשנה השתתפה ביום עיון מיוחד למשרד החינוך, אגודת ניצן ואוניברסיטת ת"א. בכנס אמרה יו"ר אגודת ניצן, הגב' עפרה אלול, כי היא "מבקשת לברך מעל במה זו את שרת החינוך, הגב' לימור לבנת ואת המנכ"לית, הגב' רונית תירוש שמאז כניסתן לתפקיד, עניינם של לקויי הלמידה אינו יורד מסדר היום החינוכי במדינת ישראל". לדבריה, המודעות הציבורית כיום לליקויי למידה גוברת והולכת ועמה ההכרה כי קשייהם של לקויי הלמידה עלולים לפגוע בסיכוייהם לממש את יכולותיהם.

מהם הצעדים האופרטיבים שננקטו לשיפור מצבם של לקויי הלמידה במוסדות החינוך בארץ? האם יחולו שינויים נוספים בקריטריונים לקביעת לקויות למידה? וכיצד מתכוונת תירוש להמשיך ולקדם את הנושא? רונית תירוש מגיעה במיוחד לפגוש אתכם בפורום ליקויי למידה. בואו לדבר איתה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by