ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הפינגווין עולה כיתה 
 
 ועוד נגדיל מבראשונה   
 
מערכת חיים ברשת

הגירסא החדשה, הרשמית והיציבה למערכת ההפעלה לינוקס עלתה לרשת. אנשי הקוד הפתוח טוענים שעכשיו הם יטוסו מהר יותר ממיקרוסופט, גם על פנטיום 4

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מזל טוב לאנשי הקוד הפתוח! הגרסא היציבה לליבה החדשה של מערכת ההפעלה לינוקס שוחררה בסוף השבוע לרשת. היא ניתנת להורדה מארכיון הליבות של לינוקס באתר kernel.org. כמו כן ניתן למצוא בארכיון את קוד המקור המלא, וקובץ טלאי, להפעלה במערכות לינוקס קיימות.

גרסה 2.4.19 של הליבה מאפשרת ללינוקס לנצל את יכולותיהם של דורות המחשבים החדשים: היא מתקשרת באופן יעיל יותר עם התקני USB, מנצלת את היכולות הגראפיות של פנטיום 4, ותוקנו בה מספר תקלות בקריאת יישומים ופקודות ממערכת ההפעלה "תואמת הלינוקס", GNU.

מאז כתיבתה של לינוקס, בתחילת שנות התשעים, ממשיכים תוכניתנים וגולשים ברחבי העולם לפתח אותה כל העת. מה שמאפשר את שיתוף הפעולה המיוחד הוא הקוד הפתוח של התוכנה, המאפשר לכל מי שמוריד אותה לעקוב אחרי השינויים שנעשו בה, ולהמשיך לשפר ולשכלל אותה. חובבי לינוקס טוענים כי הם מעדיפים אותה בזכות יכולותיה לבצע משימות רבות במקביל, נוחותה בשיתוף ספריות ברשת, וניהול הזיכרון של המחשב, שלטענתם יעיל בהרבה מאשר במערכות הפעלה מסחריות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by