ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הצביעו MP3 
 
 הקופסה באדיבות סבא לינק   
 
מערכת חיים ברשת

מפלגה חדשה בבריטניה מאמצת מודל מתמטי כדי לפשט את החיים בממלכה המאוחדת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
וועדת הבחירות הבריטית אישרה רישום למפלגה MP3 אשר מבטיחה לפשט בצורה רדיקלית את הממשל והשירות הציבורי בבריטניה. הוועדה חזרה בה מסירובה הראשוני לאשר את רישום המפלגה החדשה, לאחר שחששה כי מדובר בהפרת זכויות של מוצר רשום.

ההשראה למפלגה החדשה היא קהילת ה-MP3, המחליפה קבצים און-ליין. "הורדת קבצי מוזיקה היא לא תופעה כלכלית, אלא תופעה חברתית ופוליטית" אומר מנהיג הרשימה, רוסלן ג. פדרובסקי, "אספני MP3 הם לא רק אנשים המורידים מוזיקה חינם, אלא חלק מקהילה".

בנוסף לקהילה הווירטואלית הזו, מקווה המפלגה למשוך קהל מצביעים צעירים שלאו דווקא מזדהים עם המבנים והתהליכים הפוליטיים הנוכחיים.

פדרובסקי, מנהל אתר audiobooksforfree.com מוסר כי אידיאולוגיית המפלגה מבוססת על תיאוריה מתמטית הטוענת כי מערכות סבוכות מכל תחום שהוא, אינן מתפקדות. כך שכאשר מערכות סוציאליות, חוקיות ומנהלתיות מגיעות לרמת מורכבות כלשהי הן פשוט מפסיקות לפעול. מפלגת MP3 רוצה ליישם תיאוריה זו בפוליטיקה ובממשל הבריטי ולהתחיל לעשות דברים בצורה פשוטה יותר.

המפלגה מתכוונת ליישם את מדיניות הפישוט בכל תחומי החיים בממלכה, כולל מיסוי, חוק, כלכלה, מדיניות חוץ, הגירה ובית המלוכה. פדרובסקי אומר כי לא חסרות דוגמאות לוועדות ממשלתיות רשמיות בנושא קיצוץ עבודת הניירת, המהוות עדות חיה לשרירות הפילוסופיה עליה מבוססת המפלגה.

אחת מסיסמאות המפלגה היא "תבחרו בנו ואנו נמחק תקנה אחת ביום, חוק אחד בשבוע, סובסידיה אחת בחודש ומס אחד בשנה". אשרי המאמין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by