ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חייך - עושים עליך פרסומת 
 
 
מערכת חיים ברשת

זהירות, בפעם הבאה שזוג תיירים חביב מבקש ממך לצלם אותם, הם עלולים לנסות למכור לך את המצלמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יצרן הטלפון הסלולרי סוני אריקסון שכר את שירותיהם של 120 שחקנים ושחקניות ברחבי ארה"ב כדי שיגלמו זוגות תיירים ויבקשו מעוברים ושבים שיצלמו אותם במוצר החדש אותו הם נשכרו לשווק, טלפון סלולרי בתוספת מצלמה דיגיטלית.

"סוני אריקסון תקשורת ניידת", מיזם משותף בין שתי היצרניות הגדולות, מריץ את הקמפיין בשבע ערים גדולות, במה שכינה אחד מבכירי החברה פרסום בשיטת הושט ידך וגע בצרכן. "זהו לא מבצע מכירות" אומר מנהל השיווק בחברה, ג'ון מרון, "אלה לא רק שחקנים ושחקניות. אלה הם האנשים הצעירים, הקולים ביותר באזור מגוריהם." או לפחות הכי קולים שכסף יכול לקנות.

מרון אשר מעדיף להתייחס לטלפונים כאל "מכשיר מולטימדיה נייד", אמר כי השחקנים מבקרים מקומות כמו קניונים ומועדונים, מקומות בהם זוג צעיר אשר מבקש שיצלמו אותו לא יראה דבר יוצא מגדר הרגיל.

מכשירי טלפון סלולרים עם מצלמה מובנית או מצורפת, הפכו פופולרים מאוד בשנה האחרונה באסיה ואירופה, מקומות בהם טלפונים עם מסכים צבעוניים וחיבורי אינטרנט מהירים שכיחים יותר מבארה"ב.

השחקנים, לדברי מרון, ימסרו אינפורמציה לגבי המצלמה הסלולרית רק אם יישאלו על ידי הצלם התמים אודות המוצר, ואז גם וכלו להפנותו אל החנות הקרובה ביותר המוכרת אותו, כמה נוח. עובדת היותם עובדי החברה לא תישמר בסוד, אם יישאלו על כך.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by