ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ענקית המדיה 'זיף דיוויס' פושטת את הרגל? 
 
 
מערכת חיים ברשת

לאחר כשלון התוכנית לצמצום הגרעון, מדווח עיתון הניו-יורק טיימס כי החברה הודיעה לאחד מהמפרסמים הראשיים שלה שהיא תיאלץ להכריז על פשיטת רגל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ענקית המדיה הטכנולוגית "זיף דיוויס" עומדת בפני פשיטת רגל, כך מדווח היום (חמישי) העיתון "ניו יורק טיימס". החברה הודיעה לאחד מהמפרסמים הראשיים שלה ול-2 בכירים בענף ההוצאה לאור, כי ייתכן שהיא תיאלץ להכריז על פשיטת רגל עוד לפני סוף השבוע. מקורות רשמיים בחברה סרבו לאשר או להכחיש את הידיעה, והסכימו לומר רק כי החברה צפויה לעבור שינויים במבנה הפיננסי עד ליום שישי.

החברה ניסתה לאחרונה לקבל אישור לתוכנית חירום, אשר גובשה עוד בחודש מאי. במסגרת התוכנית, סך החובות, אשר עומדים כיום על 450 מיליון דולר, היה אמור היה להצטמק ב-155 מיליון, וכן תשלומי הריבית השנתית היו אמורים לרדת ב-30 מיליון. אולם, מקורות בחברה מסרו כי המגעים נכשלו, לאחר שלא הושגה הסכמה של 95 אחוז מבעלי החוב של החברה, אשר נדרשה על ידי ההסכם.

"זיף דיוויס" היתה עד היום אחד הכוחות החשובים בתחום עיתונות המחשבים, באמצעות PC Magazine המפורסם, ומגזין מגזין האינטרנט Yahoo Internet Life או בקיצור (Y-Life),אשר ייסגר לאחר פרסום גיליון חודש אוגוסט בשל הקשיים הכלכליים של החברה.

בכירי החברה סירבו להתראיין, אולם יו"ר החברה, רוברט קלאהאן, מסר את ההודעה הבאה: "בתשעת החודשים האחרונים, התבצע סידור מחדש בחברה. השקענו בנכסים המתפתחים שלנו ויצאנו מעסקים רווחיים פחות. כמעט הצלחנו ליישם תוכנית לשינוי מבנה ההון, שתפחית באופן משמעותי מחובנו. בסוף התהליך נצא מחוזקים יותר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by