ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תפוס את האנס - עכשיו באינטרנט 

תפוס את האנס - עכשיו באינטרנט

 
 
דביר וולק

המשטרה מבקשת את עזרת הגולשים בחקירת האנס הסדרתי, ופותחת אתר חדש שמוקדש כולו לעניין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הקלסתרון הישן אאוט - זה הקלסתרון החדש של האנס
 הקלסתרון הישן אאוט - זה הקלסתרון החדש של האנס   
המשטרה ממשיכה לגייס את האינטרנט למלחמה בפשע. אחרי שתפסה סוחר סמים באמצעות צ`אטים, מנסה המשטרה להיעזר ברשת לתפיסת האנס הסידרתי שפועל באזור המרכז, חקירה בה היא מתקשה בשנה האחרונה.

השבוע עלה לאוויר אתר מיוחד של המשטרה שמוקדש כולו לנושא האנס. אפשר למצוא שם אינפורמציה כמו קלסתרונים (הקלסתרון הקלאסי של האנס, שכבר הפך לאייקון, הוא אאוט, מסתבר, והקלסתרונים שמופיעים באתר מעט שונים), תמונה של כובע שהשאיר האנס באחת מזירות האונס, ושורה של טלפונים לקבלה ולמסירת מידע.
 
כובע שהשאיר האנס בזירת הפשע. מזהים?
 כובע שהשאיר האנס בזירת הפשע. מזהים?   
החלק הבאמת מעניין של האתר הוא כמובן טופס המידע, בו יכול כל מי שחפץ בכך למסור פרטים שיסייעו בחקירת האנס, ואם הוא רוצה, גם להשאיר למשטרה אפשרות להתקשר אליו. החוקרים מקווים כי האנונימיות שמקנה המדיום, יעודד אנשים שחששו למסור מידע בטלפון או פנים מול פנים, ויביא להתקדמות בחקירה.

כמובן שזה גם פותח פתח לכל אחד רוצה לסגור חשבון עם השכן שמעצבן אותו, להודיע שהשכן המסכן הוא הוא האנס, ולשלוח אותו הישר לאבו כביר. אבל במשטרה אומרים שהם מודעים לבעייתיות: "אנחנו לוקחים בחשבון הכל", נמסר מלשכת דובר מחוז תל-אביב במשטרה. "נעשה את האלימינציה שלנו.
 
"ברור שאם אנחנו מחפשים בחור בן 20 ומישהו יתלונן על אדם בן ,60 לא נתייחס לזה", מוסיפים במשטרה. "גם היום אנחנו מקבלים אינספור פניות טלפוניות מאנשים שרוצים לסגור חשבונות. אנחנו נתייחס לכל פניה, תוך לקיחת העניין הזה בחשבון, ונבדוק אותה".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by